home.pl

Programy partnerskie dla każdego

Aż 68% konsumentów dokonuje zakupów, sugerując się opiniami innych – tak wynika z raportu Nielsen Global Trust in Advertising and Brand Messages. Tę zależność od lat wykorzystują programy partnerskie.

Czym jest program partnerski? To program prowizyjny, inaczej afiliacyjny. Muszą występować trzy strony, czyli:

 • klient,
 • afiliant i jego witryna,
 • reklamodawca i jego witryna.

Zarabiasz, przedstawiając i polecając innym osobom usługi i produkty. Za każde polecenie kończące się zakupem dostajesz wynagrodzenie. Nic nie ryzykujesz, ponieważ nie płacisz za przystąpienie do programu. Musisz jedynie wypełnić niezbędne formalności. Gdy zgłoszenie zostanie zweryfikowane, utworzone zostaje konto. Wtedy otrzymujesz dane do logowania i panelu z linkami trackingowymi. Za pomocą linków możliwe jest śledzenie transakcji. Od tego momentu możesz przesyłać link innym i zarabiać, jeżeli osoba zdecyduje się na zakup. Wtedy prowizja automatycznie przypisywana jest dla Ciebie, jako osoby polecającej. Większość polskich firm zajmujących się programami afiliacyjnymi nie wymaga założenia działalności gospodarczej. Dla nieprzekonanych – tak zaczynał Amazon.com, pionier w sprzedaży elektronicznej. Historia tej firmy pokazuje, że zaczynając od kilku prowizji, po czasie można zacząć zarabiać dużo więcej.

Polecaj w home.pl

W programie prowizyjnym home.pl możesz zarobić proponując innym: domeny, hostingi, sklepy, certyfikaty ssl i pocztę. Za każdą transakcję, niezależnie od kwoty dostajesz prowizję. Zanim otrzymasz pieniądze możesz sprawdzić aktualny zysk. Za pomocą kalkulatora oszacujesz przyszłą prowizję. Dzięki temu narzędziu sprawdzisz, ile poszczególnych produktów i usług musisz skutecznie polecić, aby otrzymać określoną kwotę. W tym programie prowizyjnym zarabiasz bez ograniczeń. Za pierwszą transakcję dotyczącą hostingu i sklepu otrzymasz 30% od ceny w home.pl, a przy przedłużeniu usługi do 20%. Wypłacasz środki już od 100 zł.

Przygotowaliśmy narzędzia, które ułatwią zarabianie. Rozbudowany panel administracyjny pozwala na śledzenie statystyk, obliczanie przyszłego zysku i ułatwia przygotowanie strategii reklamowej. Jako partner naszego programu dostaniesz także kody do wyświetlania reklam o różnych rozmiarach, tak aby dopasować je do zawartości Twojej witryny. Dostarczymy Ci także linki tekstowe do poszczególnych stron home.pl, które wkomponowują się w stronę i nie przypominają natrętnej reklamy. Nie ominą Cię bieżące promocje, ponieważ na skrzynkę zostaną wysłane powiadomienia. Tam też zostaną wysłane informacje o płatnościach i inne ważne komunikaty.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce FAQ polecaj.home.pl/faq-i-kontakt

5 komentarzy
 • Przemysław Pufal
  19 maja 2015 at 17:58
  Dodaj komentarz

  Nie próbowałem działać w Waszym programie, ale nie wykluczam. A trzeba być klientem, żeby działać w PP?

 • HotCash
  23 lutego 2015 at 20:30
  Dodaj komentarz

  Nasze zarobki często uzależnione są od tego jaki serwis wybierzemy. Ja wybrałem najlepiej jak mogłem i jestem bardzo zadowolony, bo dzięki temu mogę generować bardzo zadowalające zyski. Polecam wszystkim ten sposób zarabiania.

 • Tomasz
  1 października 2014 at 11:19
  Dodaj komentarz

  Programy partnerskie, to akurat fajna sprawa, dużo skuteczniejsza, bo zyskują wszystkie strony 🙂

  • Diana [home.pl]
   20 października 2014 at 14:52
   Dodaj komentarz

   Oczywiście i co ważne – za każdą transakcję dostaje się prowizję.

 • aaaa
  1 września 2014 at 11:07
  Dodaj komentarz

  aaaaa

 • Dodaj komentarz

  *

  *