Nowy partner programu polecaj.home.pl

Zdecydowaliśmy się na współpracę z SalesMedia, ponieważ jesteśmy pewni, że jest to najlepszy partner z którym chcemy rozwijać nasz program afiliacyjny. Świadczą o tym stosowane przez nich najnowsze technologie, bardzo dobra komunikacja oraz co najważniejsze – bardzo pozytywne opinie wydawców. Pierwsze wyniki naszej współpracy zobaczycie już niedługo, przede wszystkim zamierzamy rozszerzyć ofertę polecanych usług o kolejne pozycje.

W tym wpisie chcę wam przedstawić główne korzyści programu partnerskiego home.pl w Salesmedia.

  • Czas życia cookie 60 dni – oznacza to, że jeśli klient trafi na stronę home.pl z Twojego polecenia, przeglądarka zapamięta, że przekierowanie nastąpiło od ciebie. Każda usługa która zostanie zarejestrowana w tym okresie będzie przypisana do Ciebie i otrzymasz w momencie jej opłacenia prowizję.
  • Użytkownik dożywotnio przypisany do Wydawcy – oznacza to, że jeśli dzięki Twojemu poleceniu usługa zostanie sprzedana, będziesz otrzymywał za nią prowizję po każdym jej opłaceniu – niezależnie od tego, czy będzie opłacana przez 2 lata, czy 7 lat.
  • Rozróżnione progi prowizyjne na konkretne typy usług – cennik prowizyjny jest jasny i przejrzysty. Każda usługa ma określoną stawkę prowizyjną za rejestrację i odnowienie. Pozwala to na oszacowanie swoich potencjalnych przychodów za polecanie usług. Świetnie nadaje się do tego nasze narzędzie, które dostępne jest pod adresem www.polecaj.home.pl/kalkulator
  • Nowoczesny panel statystyk – codzienna aktualizacja statystyk sprzedażowych, informacja o typie usługi oraz kwocie prowizji wraz z datą opłacenia – te statystyki pozwolą Ci na skuteczne planowanie przyszłych kampanii sprzedażowych.
  • Szybkie wypłaty – wypłatę uzbieranych środków można zlecić na początku każdego miesiąca, maksymalny czas oczekiwania na wypłatę środków wynosi 21 dni. Środki przelewane są na konto bankowe.
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne na wysokim poziomie – Wydawcy mogą w każdej chwili napisać do SalesMedia i otrzymają szybką i fachową pomoc, zarówno w kwestiach technicznych, jak i marketingowych. Wszystko to, aby powiększać generowane zyski.


home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Dodaj komentarz