Legia Warszawa i home.pl uruchomiły pocztę kibica

Legia Warszawa i home.pl uruchomiły pocztę kibica

Legia Warszawa jako pierwszy klub piłkarski w Polsce udostępnił domenę klubową swoim kibicom. Każdy miłośnik drużyny może zarejestrować się w domenie legia.com tworząc unikatowy adres dla swojej poczty e-mail. Działania te są konsekwencją nawiązania współpracy z firmą home.pl, która od czerwca jest partnerem internetowym klubu i odpowiada za utrzymanie infrastruktury informatycznej Legii.

Możliwość założenia skrzynki w domenie legia.com, jest jednym z etapów budowania silnej społeczności kibiców w internecie. Już teraz Legia komunikuje się za pośrednictwem Facebooka i strony WWW. To samo dotyczy piłkarzy, którzy utrzymują relacje z fanami za pośrednictwem Facebooka czy Twittera.

Stworzenie adresu skrzynki e-mail z rozszerzeniem legia.com to ukłon w stronę kibiców Legii, którzy jeszcze silniej mogą związać się ze swoim klubem. Możliwości określenia nazwy przy zakładaniu konta są praktycznie nieograniczone. Może to być nasze imię i nazwisko lub alias, którym wielu z nas posługuje się na co dzień. Kładziemy duży nacisk na aktywność Legii w Internecie a także zapewnianie dodatkowych usług czy nowinek technologicznych naszym Kibicom, a współpraca z home.pl to kolejny krok w tym kierunku.

mówi Jakub Szumielewicz, Członek Zarządu i Dyrektor Wykonawczy Legii Warszawa.

Poczta najwyższych lotów

Założenie unikalnej skrzynki pocztowej z rozszerzeniem legia.com odbywa się na takich samych zasadach co utworzenie tradycyjnego konta e-mail na stronie home.pl. Pocztę można utworzyć pod adresem home.pl/legia. Kibice otrzymują dostęp do jednej z najnowocześniejszych skrzynek opartych na technologii OX App Suite. Dzięki temu rozwiązaniu można zarządzać kontami email i dokumentami, ustalać zadania, subskrybować kanały RSS i integrować media społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.

Poczta jest w pełni zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Dzięki niej można w sposób bezpieczny realizować komunikację pomiędzy użytkownikami, współdzielić treści i efektywnie zarządzać czasem za pomocą zintegrowanego kalendarza. Zastosowanie technologii Web Responsive Desing pozwala korzystać z jednej aplikacji na wszystkich urządzeniach – laptopach, tabletach, smartfonach.

dodaje Marcin Kuśmierz, prezes zarządu home.pl.

Zarejestruj pocztę w domenie @legia.com

Dołącz do klubu użytkowników poczty w domenie @legia.com, przejdź do strony home.pl/legia

Podobne artykuły