Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Wygraj wycieczkę w świątecznym konkursie EURid

Wygraj wycieczkę w świątecznym konkursie EURid

EURid zorganizował bardzo ciekawy konkurs związany z domenami .eu Wystarczy, że do 23 grudnia zarejestrujesz domenę .eu, a będziesz mogł wygrać wakacje dla dwóch osób. Do zdobycia są trzy nagrody:

  • Tygodniowy pakiet “natural reset” dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do Saturnia SPA, Toskania (Włochy) w marcu 2014.
  • Pięciodniowy pakiet dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do znanego i luksusowego ośrodka w Algarve (Portugalia) w kwietniu 2014.
  • Weekend z pełnym wyżywieniem, noclegami dla dwóch osób i transportem w obie strony w lipcu 2014 do jednego z miast (według wyboru): Paryż, Londyn albo Praga.

home.pl jest jednym z akredytowanych rejestratorów domen .eu – przy okazji możesz skorzystać z promocji Dopłaty domenowe – europejski adres za 0 zł.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. Zarejestruj domenę .eu pomiędzy 25 listopada (00:00 CET) a 23 grudnia 2013 (23:59 CET) u jednego z naszych akredytowanych rejestratorów domeny .eu.
  2. Odpowiedz na dwa pytania i zgłoś się do konkursu wpisując nazwę zarejestrowanej domeny .eu.

Zwycięzcy będą wybrani w dniu 24 grudnia o godzinie 9:00 rano. Pierwsze trzy osoby, które prawidłowo odpowiedziały na obydwa konkursowe pytania będą nagrodzone w porządku odpowiadającym kolejności składanych odpowiedzi (główną nagrodę dostaje osoba, która najwcześniej dała prawidłową odpowiedź). W przypadku braku prawidłowych odpowiedzi nagroda zostanie przekazana osobom, które dały odpowiedź najbliższą poprawnej.

Link do konkursu christmas2013.eurid.eu/pl
Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem christmas2013.eurid.eu/static/pdf/rules.pl.pdf