Hosting

Hosting dla studentów – Personal Hosting

W naszej ofercie pojawił się hosting przygotowany specjalnie dla studentów – Personal Hosting. Korzystna cena (120 zł na rok, przez cały okres studiów), miejsce do trzymania notatek i innych materiałów, możliwość zainstalowania forum dla całej grupy – to tylko niektóre korzyści.

Na stronie home.pl/student znajdziesz również specjalne poradniki, które pozwolą w łatwy sposób zarządzać serwerem:

  • Jak połączyc się z serwerem?
  • Konfiguracja i obsługa FTPbox
  • Rejestracja i konfiguracja domeny
  • Jak zainstalowac forum?
  • Jak stworzyc skrzynki pocztowe?
  • Jak zarabiać?

W ostatnich dniach gościliśmy na szczecińskich uczelniach z naszym nowym produktem. Na stoisku była możliwość wygrania darmowych abonamentów, wystarczyło ułożyć przynajmniej jedną ściankę kostki Rubika. Na Wydziale Informatycznym ZUT rekordzista ułożył całą kostkę w 2 minuty i 14 sekund. Dziękujemy za gościnę dziekanowi Wydziału Informatycznego.

zut-personal-hosting-szczecin

Byliśmy również na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w konferencji “Quo Vadis Marketingu? E-Marketing w Biznesie” organizowanej przez Koło Naukowe “Komunikacja w biznesie”. Na naszym stoisku studenci zmagali się z kostkami, a Paweł Krzych z Działu Marketingu i Sprzedaży poprowadził warsztat “A gdybyś miał milion…” mówiący głównie o trendach w e-marketingu w 2014 roku. Poniżej możecie obejrzeć całą prezentację na Slideshare.

wzieu-kolo-marketingu-szczecin-2014

Sprawdź Personal Hosting

Zobacz ofertę przygotowaną specjalnie dla studentów

[button color=”green” size=”normal” width=”normal” url=”https://home.pl/student” target=”none” text=”Personal Hosting – kliknij tutaj”]

Dodaj komentarz

*

*