E-biznes

Click Shop usamodzielnia się

Od niedawna funkcjonuje nasz nowy serwis www.clickshop.pl Jest to nowy kanał sprzedaży marki Click Shop – w ofercie znajdziecie zarówno sklep Click Shop, jak i Click Shop Premium. Główną zaletą nowej oferty jest system płatności.

Od tej pory klienci mogą opłacać abonament w systemie miesięcznym. Dodatkowo, została zbudowana obszerna Akademia eHandlu, dzięki której dowiecie się, na co zwracać uwagę podczas zakładania i prowadzenia własnego sklepu internetowego. Obecnie z systemu Click Shop korzysta już ponad 6500 sklepów internetowych.

Dla przypomnienia Click Shop to jedna z największych platform do obsługi sklepów internetowych w Polsce, która pozwala użytkownikowi na szybkie i łatwe uruchomienie działalności handlowej online. Platforma działa w modelu SaaS (Software as a Service), a więc klient płacąc stały abonament otrzymuje kompletne, w pełni funkcjonalne narzędzie do internetowej sprzedaży. Do dyspozycji klienta pozostaje wykwalifikowany zespół konsultantów, który pracuje 24/7/365, gwarantując tym samym ciągłość funkcjonowania internetowego sklepu.

Warto też wspomnieć, że do usługi Click Shop ukazują się regularne aktualizacje poprawiające funkcjonowanie sklepu, jak i wprowadzające zupełnie nowe mechanizmy.

Wraz z wprowadzeniem przez nas nowego serwisu www.clickshop.pl pojawiły się dodatkowe korzyści takie jak np. możliwość opłacania usługi w abonamencie miesięcznym. Nowe ceny abonamentów zaczynają się od 25 zł w przypadku Click Shop i 37,50 zł w przypadku Click Shop Premium za miesiąc (w cenie promocyjnej na rok). W przypadku chęci sprawdzenia możliwości usługi i zakupu tylko na miesiąc płatność wynosi odpowiednio 80 zł i 120 zł. Użytkownik może także opłacać usługę raz na 3 lub 6 miesięcy.

Click Shop ma pomóc home.pl w dotarciu do nowej grupy odbiorców, która do tej pory nie była zaznajomiona z produktami home.pl. Wprowadzenie krótszych abonamentów obniża barierę wejścia do świata e-commerce i pozwala osobom, które zaczynają przygodę z handlem w sieci na spróbowanie swoich sił bez ponoszenia dużych nakładów finansowych.

mówi Tomasz Andrzejczuk Kierownik Marketingu Produktu w home.pl

W ramach usługi użytkownik, oprócz dostępu do całodobowego wsparcia technicznego, otrzymuje dostęp do obszernego Centrum Pomocy. Znalazły się w nim m.in. profesjonalne filmy instruktażowe oraz szczegółowe artykułu na temat e-commerce.

centrum-pomocy-clickshop

Można się z nich dowiedzieć nie tylko, jak wykorzystać platformę Click Shop do promowania swojej marki, ale także jakich innych narzędzi używać do pozycjonowania i marketingu własnych produktów. Serwis clickshop.pl został przygotowany z myślą o klientach, którzy chcieliby mieć dostęp do najlepszej wiedzy nt. e-commerce oraz korzystać z całego ekosystemu możliwości, jakie daje handel w Internecie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony clickshop.pl

[button color=”green” size=”normal” width=”normal” url=”https://www.clickshop.pl” target=”none” text=”Kliknij tutaj”]

2 komentarze
 • Wiola
  14 sierpnia 2014 at 23:40
  Dodaj komentarz

  Nie polecam w żadnym wypadku firmy http://www.clickshop.pl. Żenujące podejście do klienta, przyjmują zgłoszenie i nic poza tym, pisze się do tej firmy bez żadnego odzewu. Firma Home.pl a Clickshop.pl to jak niebo a ziemia. W home.pl zaraz jest rozwiązywany problem, pełen profesjonalizm ludzi którzy udzielają pomocy, znają się na tym co robią a w clickshop.pl to piaskownica. Mieli mi podpiąć którą mam kupioną w home.pl trwa to tydzień i nic bez żadnej informacji. Można pisać, dzwonić i jak grochem o ścianę. Żałuję, że tak kupiłam sklep. Odradzam

  • home.pl
   17 sierpnia 2014 at 14:52
   Dodaj komentarz

   Wiola, podaj proszę numer zgłoszenia, sprawdzimy, dlaczego tak długo czekałaś na realizację zgłoszenia.

  Dodaj komentarz

  *

  *