E-biznes

Coraz więcej przedsiębiorczych kobiet! Zobacz, co zrealizowaliśmy razem z magazynem Claudia

Akademia Przedsiębiorczości powstała po to, aby pokazać kobietom, jak zmienić pasję w inwestycję, która przynosi zyski. Wraz z redakcją magazynu Claudia krok po kroku przedstawiamy proces zakładania bloga, strony i sklepu internetowego. Zastanawiasz się nad własnym e-biznesem – poszukaj w kiosku nowego wydania magazynu Claudia lub wejdź na stronę https://home.pl/akademiaprzedsiebiorczosci . Rejestracja potrwa maksymalnie kilka minut. Zostań jedną z ponad 380 kobiet, które przeniosły swoje pomysły do sieci.

Najwięcej pań chce rozwijać swoje miejsce w sieci w obszarach: rękodzieło, krawiectwo, ziołolecznictwo. Wiele kobiet marzy też o tym, aby prowadzić bloga o ekologicznym stylu życia. Panie z zapałem dodają produkty w sklepie, uczą się sprawdzać stany magazynowe, wybierają szablony, aby jak najlepiej przedstawić swoje produkty.

Konsultantki home.pl, które odbierają telefony od kobiet z Akademii Przedsiębiorczości powiedziały nam, że panie są bardzo zainspirowane akcją i zmotywowane do działania. Chcą przekuć swoje pasje w biznes i zależy im na urzeczywistnieniu planów. Tyle chęci i pasji – to musi się udać!

claudia1

W ramach akcji każda z przedsiębiorczych pań za symboliczną złotówkę wybiera pakiet: Mój sklep, Moja strona lub Mój blog. Wraz z pomocą naszych konsultantów rozpoczyna swoją przygodę w internecie.

 • Mój e-sklep to profesjonalna platforma do sprzedaży online. Oprócz sklepu internetowego pakiet zawiera domeny: .pl, .sklep.pl oraz .shop.pl. Dodatkowo, żeby zwiększyć bezpieczeństwo e-zakupów, znalazł się w nim certyfikat SSL (dzięki temu strona będzie budzić zaufanie wśród klientów!) oraz program antywirusowy. W pakiecie znajduje się także program do fakturowania oraz bogaty pakiet aplikacji Office 365. Nie martw się o pliki graficzne  i dokumenty na swoim komputerze – dzięki aplikacji do wykonywania kopii zapasowych zabezpieczysz swoje dane na wypadek awarii twardego dysku.
 • Mój blog to platforma oparta na najpopularniejszym wśród blogerów serwisie WordPress. W zestawie dołączone zostały dwa adresy internetowe z końcówkami .pl oraz miasto.pl. Żeby nie doszło do sytuacji utraty danych lub zawirusowania, warto skorzystać z programu antywirusowego, do wykonywania kopii zapasowych danych oraz certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Przydatna może okazać się poczta mailowa oraz znane aplikacje z pakietu Office 365, jak Word czy Excel. W razie trudności można liczyć na pomoc Premium, która gwarantuje szybkie i fachowe doradztwo osobistego opiekuna.
 • Moja strona www to z kolei intuicyjny i nowoczesny kreator stron internetowych, który pozwoli w kilkanaście minut stworzyć dowolną wizytówkę (minimalistyczną, nowoczesną, tradycyjną). Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie domeny: .pl i miasto.pl., program do wykonywania kopii zapasowej danych oraz antywirusowy. Wirtualne biuro z aplikacjami Office 365 pomoże w organizacji codziennych spraw, a dedykowany konsultant z pomocy Premium odpowie na wszelkie pytania.

Jakie efekty można uzyskać?

Tak może wyglądać sklep internetowy...

FireShot Screen Capture #2897 - 'Claudia' - www_claudia_pl_akademiaprzedsiebiorczosci_moj-sklep

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć.

…a tak strona:

FireShot Screen Capture #2899 - 'Claudia' - www_claudia_pl_akademiaprzedsiebiorczosci_moja-strona

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć.

Co miesiąc w magazynie Claudia, dzielimy się radami dotyczącymi prowadzenia biznesu w Internecie:

[envira-gallery id="5922"]

Nie musisz być informatykiem, ani specem od reklamy, żeby poradzić sobie z e-biznesem. Nasze konsultantki chętnie pomogą Ci przygotować stronę internetową, sklep internetowy albo ładny blog. Projekt “Akademia Przedsiębiorczości” trwa do końca bieżącego roku. W każdej chwili możesz dołączyć i zacząć zarabiać na swojej pasji. Sprawdź: https://home.pl/akademiaprzedsiebiorczosci

 

 

 

2 komentarze
 • Karolina Zawadzka
  30 stycznia 2018 at 11:46
  Dodaj komentarz

  bardzo cieszę się, że dziewczyny tak szaleją w biznesie 😀 Girl Power! 😀 😀 😀

  __________________
  http://positiveretail.pl/

 • Monika Trojanek
  22 listopada 2016 at 10:03
  Dodaj komentarz
 • Dodaj komentarz

  *

  *