Hosting

Doceniamy stałych klientów – oszczędzaj na hostingu nawet 300 zł rocznie

Posiadasz hosting w home.pl i zbliża się termin drugiego odnowienia usługi? Skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej z myślą o stałych klientach i zyskaj wyższe parametry hostingu w niższej cenie.

Na czym polega oferta?

Posiadasz w home.pl hosting dla którego zbliża się drugie odnowienie? Opłać go w standardowej cenie na kolejny okres abonamentowy, a otrzymasz możliwość przejścia na usługę wyższego typu bez dodatkowych opłat (np. z Business Cloud Starter na Business Cloud Server). W kolejnych latach usługę odnawiasz w cenie niższego pakietu. Tym samym zyskasz wyższy pakiet hostingu w niższej cenie i oszczędzisz nawet 300 zł rocznie na jednym serwerze.

Ważne – oferta dotyczy wszystkich kont hostingowych, które były odnawiane 2 razy, w tym takich, dla których naliczono np. indywidualny rabat po pierwszym roku użytkowania. Jednakże, aby skorzystać z powyższej oferty już teraz – hosting musi zostać w tym roku odnowiony wg standardowego cennika (szczegóły pod adresem https://home.pl/cennik).

Ile mogę zaoszczędzić?

Aby łatwiej zobrazować oszczędności, posłużymy się sytuacją, gdy abonent posiada jedną usługę hostingową.

W przypadku pakietu Business Cloud Basic i opłacenia usługi w cenie standardowej (300 zł netto), konto zostanie zmienione na Business Cloud Starter z zachowaniem ceny niższego pakietu. Dzięki temu po roku oszczędność wyniesie 100 zł netto.

Dla pakietu Business Cloud Starter sytuacja jest analogiczna – otrzymasz w tej samej cenie usługę Business Cloud Server, tym samym po roku zaoszczędzi 200 zł netto. Jeżeli abonent opłaci w cenie standardowej pakiet Business Cloud Server, to jego konto zostanie zmienione na Business Cloud Unlimited z niższą ceną – oszczędność wyniesie 300 zł netto.

Warunki odnowienia usługi na kolejne lata pozostaną dla klienta na zawsze takie same (wyższy pakiet w cenie niższego). Pod warunkiem, iż typ usługi nie zostanie zmieniony w trakcie użytkowania na niższy (jest to równoznaczne z rezygnacją z promocji).

Jakie dodatkowe korzyści przynosi promocja dla stałych klientów?

Dla wieloletnich klientów jest to doskonała okazja, aby poszerzyć parametry usługi bez żadnych dopłat. Na przykład w momencie, gdy zajętość konta zbliża się do maksymalnej wartości. Warto dodać, że zmiany w obrębie kont nie oznaczają przestojów w działaniu poczty lub stron WWW, a w wielu przypadkach wpłyną one pozytywnie na szybkość serwisów (zmiana z Business Cloud Starter na Cloud Server wiąże się z podwojeniem parametrów bezpieczeństwa!). Dodatkową korzyścią jest również uzyskanie bez dopłaty funkcjonalności, które były do tej pory nieodstępne w posiadanym pakiecie.

W jaki sposób skorzystać z oferty?

Przejście na wyższy plan wymaga kontaktu z Biurem Obsługi Klienta home.pl po opłaceniu usługi hostingu. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego pod adresem: https://home.pl/kontakt.

Czy klient może uzyskać taką samą ofertę na kolejny, posiadany już hosting?

Tak, pod warunkiem, iż nastąpiło właśnie drugie odnowienie takiego hostingu (w cenie standardowej). Nie limitujemy tutaj liczby kont, dla których klienci mogą otrzymać zniżkę. Ważne, aby usługa spełniła warunki promocji.

Do kiedy klienci mogą skorzystać z promocji?

Akcja promocyjna trwa do 31.12.2017. Do tego dnia niezbędne jest opłacenie usługi w cenie standardowej i zgłoszenie takiego faktu do naszego biura obsługi – https://pomoc.home.pl/kontakt

Czy klient może skorzystać z promocji jeżeli opłacił usługę już wcześniej np. 1 czerwca?

Promocja skierowana jest do abonentów, którzy opłacą swój hosting w cenie standardowej w okresie 1 czerwca-31 grudnia 2017 roku. Jeżeli więc opłaciłeś/opłaciłaś usługę tydzień temu – prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta, konsultanci bezpłatnie zmienią typ usługi na wyższy i skonfigurują dla tej usługi automatyczny rabat w przyszłości.

Jak skorzystać z promocji, jeżeli mój hosting wygasa dopiero w 2018 roku?

Zgodnie z warunkami promocji niezbędne jest wykonanie drugiego odnowienia w okresie 1 czerwca-31 grudnia 2017 roku. Jeżeli opłacono hosting np. w lutym 2017 to niezbędne jest jego ponowne opłacenie w okresie promocyjnym. Nasi konsultanci z biura obsługi klienta po uprzednim kontakcie wystawią stosowne zamówienie Pro Forma. Oczywiście po opłaceniu dotychczasowa ważność konta zostanie zachowana. Co ważne, dotyczy to również kont, które działają np. dopiero od roku – liczy się w tym momencie fakt wykonania drugiego odnowienia.

Dla wszystkich klientów mamy również DODATKOWĄ NIESPODZIANKĘ w postaci upustu 50% na zakup kolejnej usługi hostingu o podobnej specyfikacji do już posiadanej. Zniżka zostanie automatycznie aktywowana na etapie zamówienia usługi poprzez stronę https://home.pl . Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci, którzy potrzebują kilku serwerów wirtualnych zaoszczędzą dodatkowe kilkaset złotych już w pierwszym roku użytkowania. Promocja umożliwia rejestrację dodatkowych 10 pakietów hostingowych.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm