Domeny

Testuj nową platformę beta.home.pl i wygraj atrakcyjne nagrody

W tym roku home.pl obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jako marka przeszliśmy przez ten czas długą drogę w rozwoju – od maleńkiej firmy, która organizuje swoją pracę na przestrzeni kilku metrów kwadratowych oraz z jednym serwerem,  do rangi lidera usług hostingowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który codziennie obsługuje ponad 2 miliony użytkowników i ponad 150 tysięcy serwerów wirtualnych. To idealny moment, aby zapowiedzieć kolejny, ważny krok w naszej historii. W czerwcu rozpoczęliśmy intensywne testy nowej platformy do obsługi klientów, usług, a także zakupów. Pod adresem https://beta.home.pl zobaczycie pierwszą wersję przyszłego serwisu WWW.

Hasło “beta.home.pl” nie jest oczywiście przypadkowe – platforma jest jeszcze na etapie testów oraz wprowadzania poprawek w tekstach, mechanizmach i szybkości działania. Dlatego też zdecydowaliśmy się na tym etapie wystartować z beta.home.pl jako oddzielnym serwisem. Dzięki temu wszystkie usługi klientów obsługiwane pod adresem https://home.pl oraz https://panel.home.pl są w pełni stabilne i niezależne.

Uczestnictwo w testach beta.home.pl nie uwzględnia posiadanych usług w “zwykłym” home.pl, co oznacza, że dotychczasowi klienci chcący sprawdzić betę w akcji muszą zarejestrować się jako nowy klient. Z poziomu bety będą mili dostęp do usług, które zamówią wyłącznie przez stronę https://beta.home.pl .

Co oferuje nowa platforma home.pl?

Zmian w zakresie działania poszczególnych mechanizmów jest na tyle dużo, iż skupię się na kluczowych aspektach dotyczących funkcjonalności. Beta.home.pl (w przyszłości jako główna platforma) to:

  • zupełnie nowy serwis WWW z przejrzystą ofertą cenową (wszystkie ceny z VAT oraz pełna cena usługi w koszyku)
  • nowy, bardziej przyjazny i szybki proces zakupowy,
  • nowa, intuicyjna, bardzo szybka wyszukiwarka domen,
  • zmieniona logika logowania do usług – zamiast nazwy konkretnej domeny lub serwera klient podaje swój adres email, który podał jako kontaktowy,
  • nowy panel administracyjny, również w wersji mobilnej (obecnie dla urządzeń iPhone/iPad, niedługo dla Androida),
  • możliwość dodawania nowych użytkowników do panelu z dostępem do konkretnych usług,
  • abonamenty miesięczne na usługi typu hosting/sklep.

Wymienione wyżej funkcjonalności dotyczą wyłącznie perspektywy użytkownika, ale ewoluuje również to, czego nie widać. Dzięki nowej platformie usługi home.pl będą rozwijane szybciej, tak aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom rynku IT dla małych i średnich firm.

KONKURS – zostań testerem i wygraj hosting na 2 lata oraz voucher o wartości 2000 zł!

Aby prace nad nową platformą przebiegały jeszcze lepiej potrzebujemy waszej pomocy. Testy beta.home.pl są otwarte dla wszystkich, a dzięki unikalnej promocji cenowej możecie skorzystać z usług tj. hosting, sklep, certyfikat SSL do końca roku ZA DARMO! Szczegóły akcji znajdziecie pod adresem https://beta.home.pl/testuj-bete

Wystarczy, że w czasie testów podzielisz się z nami swoją opinią o możliwościach panelu, ewentualnych błędach lub po prostu zaproponujesz ciekawy pomysł – tym samym zyskasz szansę na nagrodę. W puli nagród o łącznej wartości 488 400 zł znajdują się 2-letnie abonamenty na hosting oraz vouchery o wartości 2000 zł na usługi home.pl w przyszłości. Akcja trwa do 31 października 2017.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Dodaj komentarz