Hosting

Nowe parametry techniczne usług home.pl

Po ponad roku od ostatniej aktualizacji usług hostingu w home.pl zdecydowaliśmy się na kolejny etap dostosowania oferty do rosnących potrzeb klientów. Od dzisiaj usługi hostingu WWW, WordPress Hosting SSD, Click Web oraz Business Email posiadają nowe parametry techniczne. Warto dodać, iż w tym roku na platformie home.pl wprowadziliśmy m.in. karty NVME, bazy MySQL 5.7, a także testujemy nową platformę do rozwoju usług. Jakie zmiany pojawiły się w tej aktualizacji?

Lista zmian w usługach home.pl

Business Email – usługa otrzyma 100 GB przestrzeni na pocztę (zamiast 50 GB) oraz dodatkowe listy mailingowe (100 sztuk).

Business Cloud Server – pojemność serwera zostanie zwiększona z 250 GB na 500 GB.

Business Cloud Unlimited – w związku z licznymi zgłoszeniami klientów zdecydowaliśmy się zwiększyć przestrzeń do 2 TB ze sztywnym podziałem 1 TB/1 TB na pliki WWW oraz pocztę.

WordPress Hosting SSD Basic – zwiększamy liczbę baz danych z 1 do 5, oraz przestrzeń do 25 GB. Dzięki temu już w najniższym pakiecie klienci będą mogli publikować nawet 5 stron opartych na CMS WordPress. Dodatkowo pojawi się funkcja MultiPoczty oraz zarządzalnego backupu przez FTP.

WordPress Hosting Standard – liczba baz danych MySQL zostanie zwiększona z 5 do 50, a przestrzeń na pliki i pocztę z 25 GB do 50 GB.

WordPress Hosting Premium – pojemność serwera zostanie zwiększona z 30 GB do 100 GB.

WordPress Hosting Pro – w związku z licznymi zapytaniami umożliwiamy rozszerzenie Pro dla WordPress Hosting SSD. Każde rozszerzenie doda 50 GB przestrzeni,

Click Web Basic – podstawowy pakiet Kreatora stron WWW otrzyma nową pojemność (50 GB), więcej podstron do edycji (20) oraz bogatszy wybór szablonów (30),

Click Web Premium – pojemność na pocztę zostanie zwiększona do 100 GB, a liczba podstron do 60. Dodatkowo użytkownicy pakietu będą mieć do dyspozycji 40 szablonów.

Click Web Unlimited – przestrzeń na pocztę zwiększona zostanie do 500 GB.

W związku ze zmianą parametrów zaktualizowano również cennik odnowień usług pod adresem https://home.pl/cennik

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Dodaj komentarz