Sklepy internetowe

System informacji prawnej 65% taniej – promocja usługi LexBiznes dla klientów home.pl

Szukasz konkretnego aktu prawnego i nie chcesz spędzić kolejnych godzin nad znalezieniem interpretacji podatkowej lub orzecznictwa? Dzięki serwisowi LexBiznes znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje prawne w jednym miejscu, w wygodnej wyszukiwarce. Z łatwością wygenerujesz także wzór dokumentu dotyczącego interesującego Cię zagadnienia prawnego. Razem z Pulsem Biznesu przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów home.pl, dzięki której koszt 3-miesięcznego abonamentu w serwisie LexBiznes będzie niższy o 65% i wyniesie 68 zł netto.

Jak aktywować kod rabatowy dla usługi LexBiznes?

W pierwszej kolejności sprawdź swoją skrzynkę pocztową, przypisaną do konta abonenckiego w home.pl. Wysłaliśmy na nią unikalny kod. Wejdź następnie na stronę sklepu Pulsu Biznesu pod adresem http://sklep.pb.pl/ i zamów 3-miesięczny abonament na usługę LexBiznes, a następnie skopiuj Twój unikalny kod do pola “Twój kupon promocyjny”. Cena zostanie pomniejszona o rabat automatycznie.

Dlaczego warto skorzystać z LexBiznes:

  • serwis zawiera gotowe wzory pism i dokumentów z możliwością edycji,
  • zawiera ciągle aktualizowaną bazę orzeczeń przypisanych do aktów prawnych,
  • uzyskasz dostęp do interpretacji podatkowych,
  • będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami prawnymi i biznesowymi.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm