Dla firm

Jak zaskoczyć klientów sklepu internetowego? Oryginalnym opakowaniem!

Twój sklep internetowy wyróżnisz w prosty sposób – poprzez pomysłowe, obrandowane opakowania na produkty. W branży e-commerce trend na kreatywne wysyłki rozwija się z każdym miesiącem. Klienci coraz częściej chcą otrzymywać zakupy w przykuwających oko opakowaniach, które są powiązane z grafiką Twojego sklepu internetowego. Zobacz, jak szybko i łatwo nadasz swoim wysyłkom unikalną wartość dzięki ofercie zapakuj.to!

Projektowanie pozytywnego doświadczenia z zapakuj.to

Personalizacja pudełek, toreb lub foliopaków na produkty oraz ich estetyka wpływa coraz częściej na lojalność klientów. Otrzymanie przesyłki to pierwszy, fizyczny kontakt użytkownika z Twoim sklepem. Od tego doświadczenia zależy, czy wróci on do Twojego sklepu w przyszłości czy nie. A to z kolei przełoży się na liczbę zamówień i zyski.

W skrócie – im większy efekt “wow” i emocje wywołane wyglądem opakowania, tym lepiej dla Ciebie. Nazwa Twojego sklepu szybciej zapadanie w pamięć, a obsługa zamówienia kojarzyć się będzie wyłącznie pozytywnie i profesjonalnie. W Internecie “opakowanie” produktu to nie tylko dobry opis i zdjęcie, ale również sposób na jego dostarczenie. Klienci uwielbiają indywidualne podejście, a opakowanie z logiem sklepu to przecież element budowania świadomości Twojej marki w Internecie.

Jeszcze do niedawna stworzenie takich pudełek było dla właścicieli sklepów internetowych pracochłonne i drogie. Czas potrzebny na znalezienie odpowiedniej firmy, zaprojektowanie grafiki i koszty realizacji zdecydowanie przewyższały ich możliwości. Oferta zapakuj.to jest odpowiedzią na takie bolączki.

Oferta zapakuj.to dla klientów home.pl
Razem z zapakuj.to przygotowaliśmy unikalną ofertę – pierwsze zamówienie na własne opakowania wykonasz z 10% rabatem. Kliknij TUTAJ, aby zarejestrować swoje konto i uzyskać zniżkę. 

Stwórz pomysłowe opakowanie w kilkanaście minut – użyj kreatora

Dlaczego pomysł zapakuj.to jest znaczącym ułatwieniem? Ponieważ oprócz tego, że firma jest producentem opakowań, pozwala także na samodzielne zaprojektowanie pudełek w internetowym kreatorze.

Narzędzie jest proste w obsłudze, intuicyjne, umożliwia wgranie własnych plików graficznych i bezpośrednie przesłanie  projektu do realizacji. Cały proces, który zazwyczaj trwał kilka dni, dzięki zapakuj.to zajmie ci kilkanaście minut. Wystarczy, że znajdziesz na swoim dysku np. logo firmy  i dodasz je do bazy swoich plików w kreatorze, a następnie umieścisz na projekcie.

Jakie są możliwości kreatora zapakuj.to?

 • Projekt “wirtualnego pudełka” obejrzysz z każdej strony w przeglądarce,
 • Wygodne i łatwo dodasz elementy graficzne, zarówno te dostępne już w kreatorze jak i własne,
 • Nie musisz sztywno trzymać się białego koloru pudełka – masz do wyboru szerszą paletę barw,
 • Wszystkie elementy graficzne możesz dowolnie pomniejszać, powiększać, przekręcać,
 • Nie musisz się znać na wymiarach opakowań, ponieważ do wyboru masz predefiniowane już szablony dostępne na rynku,
 • W każdej chwili możesz zwizualizować swój projekt, jak będzie prezentował się np. na półce (tylko dla posiadaczy urządzeń Apple),
 • Udostępnisz projekt wysyłając go na skrzynkę e-mail np. w celu akceptacji lub naniesienia poprawek.

Kliknij TUTAJ i zobacz, jak łatwo i szybko wykonasz swój pierwszy projekt opakowania.

Zakup opakowań poprzez serwis zapakuj.to obejmuje zamówienia od 30 sztuk, a gotowe opakowania otrzymasz nawet w ciągu 14 dni.

Pudełka firmowe – jak i gdzie je wykorzystać?

Inspiracji i pomysłów na wykorzystanie takich opakowań jest wiele. My podamy ich kilka, ale tak naprawdę to od Twojej wyobraźni zależy jak i gdzie zaprezentujesz swój produkt:

 • tradycyjna, codzienna sprzedaż internetowa lub stacjonarna,
 • specjalne okazje np. Walentynki, Boże Narodzenie,
 • jako miejsce na prezenty dla pracowników,
 • targi handlowe, jarmarki, festyny,
 • jako element podkreślający unikatowość danego produktu w branży DiY (Do it Yourself).

Własne opakowania firmowe to świetny sposób na budowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego bez względu na produkt, który oferujesz  Sprawdź poniższe inspiracje, które powstały w oparciu o kreator zapakuj.to.

OFERTA DLA KLIENTÓW HOME.PL

Nasza współpraca z zapakuj.to to przykład kompleksowego podejścia do wspierania biznesu wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w segmencie e-commerce. Odwiedzając stronę zapakuj.to poprzez poniższy przycisk otrzymasz 10% ZNIŻKI na pierwszy zakup własnych, firmowych pudełek.

 

Masz dodatkowe pytania na temat oferty zapakuj.to? Zajrzyj do sekcji FAQ TUTAJ.

Jak dzięki opakowaniom zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? – Podcast Mistrzowie eCommerce home.pl #4

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm