Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Przetestuj Prestahosting i zyskaj na rok usługę o wartości 1230 zł

Przetestuj Prestahosting i zyskaj na rok usługę o wartości 1230 zł

Otwierasz własny sklep internetowy i szukasz właściwego rozwiązania, a może posiadasz już sklep oparty na PrestaShop i planujesz przenieść go na bardziej wydajny serwer? Sprawdź nasz Prestahosting. Zrobisz to przez miesiąc ZA DARMO. Dodatkowo zyskasz szansę na nagrodę w postaci rocznej subskrypcji usługi Prestahosting (pakiet Profesjonalny) o wartości 1230 zł!

Jak przetestować usługę Prestahosting za darmo przez miesiąc?

Standardowy okres testowy wynosi 14 dni, jednak klikając w TEN LINK zapewnisz sobie dostęp do usługi przez cały miesiąc! Pamiętaj, że bezpłatny miesiąc testów dla Prestahosting obowiązuje tylko po rejestracji usługi przez powyższy odnośnik.

Pakiet Prestahosting Profesjonalny charakteryzuje się:

  • pojemnością 100 GB,
  • transferem danych bez limitu,
  • kopią zapasową danych do 7 dni wstecz,
  • własnym adresem IPv4,
  • opcją zakładania skrzynek email,
  • instalatorem PrestaShop w języku polskim.

Jak zdobyć usługę Prestahosting o wartości 1230 zł na rok za darmo?

TO PROSTE!

  1. Zarejestruj w okresie 15 marca – 30 kwietnia 2019 Prestahosting Profesjonalny na miesiąc za darmo poprzez TEN LINK,
  2. Skonfiguruj swój sklep i przetestuj go – zainstaluj moduły, dodaj przykładowe produkty, sprawdź działanie sklepu na swoim komputerze oraz smartfonie. Jeżeli będziesz mieć uwagi dotyczące działania usługi – zapisz je! Przydadzą się 😉
  3. Odpowiedz na naszą ankietę. Ankietę otrzymasz na 2 sposoby – poczekaj do kwietnia, wówczas wyślemy ją na Twój adres email lub napisz do nas wcześniej na prestahosting@home.pl z prośbą o ankietę,
  4. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz specjalny kupon rabatowy uprawniający do rocznej subskrypcji usługi Prestahosting Profesjonalny o wartości 1230 zł.

Dlaczego warto wybrać hosting dla Prestashop w home.pl?

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w branży ecommerce i znamy specyfikę każdego oprogramowania do uruchomienia sklepu internetowego. PrestaShop jest jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań na świecie, ale również wymagającym dla usług hostingowych. Aby zapewnić stabilność i szybkość działania strony opartej na PrestaShop, serwer musi posiadać odpowiednie parametry wydajności. Dlatego to właśnie Prestahosting jest usługą, którą rekomendujemy do obsługi sklepu internetowego PrestaShop.

Za stabilną i szybką pracę usługi odpowiadają bardzo wysokie parametry bezpieczeństwa gwarantujące dostęp do sklepu w gorących okresach zakupowych, oraz wydajne dyski SSD zapewniające szybki zapis do baz danych.

Regulamin promocji – http://regulaminy.home.pl/promocje/regulamin-promocja-prestahosting-za-darmo-20190315.pdf