Dla firm

home.pl wspiera przedsiębiorców podczas pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wpłynęła negatywnie na większość firm w Polsce. Niektóre branże działające stacjonarnie z dnia na dzień zostały wygaszone, a właściciele wielu małych i średnich przedsiębiorstw zostali zmuszeni do zawieszenia lub zamknięcia działalności. Jak w dobie pandemii oprzeć się kryzysowi i rozwijać swój biznes? Najlepiej za pomocą Internetu. W home.pl przedsiębiorcy znajdą wszystkie niezbędne usługi, dzięki którym przeniosą swoje firmy błyskawicznie do sieci, czyli tam, gdzie klientów jest obecnie najwięcej.

Na czym poleca wsparcie dla przedsiębiorców?

Podczas niewątpliwie wyjątkowego okresu dla polskiej gospodarki uznaliśmy, że dla przedsiębiorców kluczowa jest natychmiastowa pomoc związana z cyfryzacją i przejściem pracy na tryb zdalny. To właśnie w sieci z każdym dniem zwiększa się liczba zakupów w e-sklepach, pojawiają się również nowe usługi realizowane drogą internetową. Praca zdalna dla wielu branż to dodatkowy stres związany z reorganizacją obowiązków, oraz czas potrzebny na dostosowanie narzędzi i procedur do nowych realiów.

Oferta home.pl dla przedsiębiorców to nie tylko kompleksowy zestaw usług dla firm, które chcą funkcjonować dalej podczas pandemii i otwierać się na zupełnie nowe rynki i klientów, ale również wsparcie specjalistów i doradców home.pl, którzy pomogą w przeniesieniu oferty do sieci i prowadzeniu firmy w nowoczesny oraz efektywny sposób.

Dla kogo przeznaczone jest wsparcie dla przedsiębiorców od home.pl?

Oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów, którzy szukają wsparcia dla swojego biznesu w tym wyjątkowym czasie i chcą przenieść swoją firmę do Internetu, jak i obecnych klientów home.pl. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie, analizujemy potrzeby przedsiębiorcy oraz wyzwania przed jakimi stoi. Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego pod adresem https://home.pl/wspieramy-firmy.

Co zawiera oferta wsparcia dla przedsiębiorców podczas pandemii?

Oferta od home.pl dotyka różnych obszarów i w zależności od typu branży lub specyfiki prowadzonej działalności, każda firma będzie w stanie skorzystać z różnych rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu w sieci. Wśród nich znajdują się:

Tworzenie stron internetowych w 48 godzin

Jeżeli prowadzisz małą firmę stacjonarnie, obecna sytuacja z koronawirusem z pewnością utrudniła Ci pozyskiwanie zleceń. Ograniczenia związane z przemieszczaniem się ludzi powodują, że Twoja firma nie będzie odwiedzana. Co zrobić, aby to zmienić? Najlepiej przenieść się z ofertą do Internetu, dzięki czemu Twoimi klientami nie będą wyłącznie osoby z Twojej okolicy, ale użytkownicy sieci z całej Polski!

W home.pl już od kilkunastu miesięcy tworzymy strony internetowe dla naszych klientów, a za nami ponad 2000 realizacji dla różnych branż. W ramach pakietu wsparcia oferujemy jednak wyjątkową usługę – wykonamy internetową wizytówkę dla Twojej firmy w 48 godzin! Oznacza to, że w ciągu 2 dni Twoja firma zyska estetyczną stronę, dostosowaną do smartfonów, dzięki której klienci znajdą Cię bez wychodzenia z domu.

Twoja strona będzie również wyświetlana pod nazwą domeny, która podkreśli nowoczesność Twojego biznesu – adres .online (np. nazwatwojejfirmy.online) otrzymasz od nas na rok zupełnie za darmo!

Uruchomienie sklepu internetowego w 48 godzin

Handel stacjonarny w wyniku pandemii i zamknięcia galerii handlowych praktycznie zamarł. Nie oznacza to jednak, że Polacy zmniejszyli swoją konsumpcję, ponieważ takie branże jak spożywcza lub chemiczna przeżywają obecnie ogromny rozwój w sieci.

To doskonały moment, aby zacząć sprzedawać w Internecie i pokazać swoją ofertę w całej Polsce. Nie wiesz od czego zacząć? Zaufaj naszym specjalistom i skorzystaj z pakietu home.pl, obejmującego m.in. uruchomienie sklepu internetowego w ciągu 48 godzin.

W ramach pakietu otrzymasz m.in.:

 • Domenę .store za 0 zł na rok,
 • Sklep internetowy oparty o gotowe rozwiązanie eSklep
 • Płatności PayU, bez opłat prowizyjnych dla nowych Klientów przez 3 miesiące,
 • Usługę do wystawiania faktur elektronicznych eKsiegowość za 1 zł na 3 miesiące,
 • 50% zniżki na gotowe szaty graficzne do sklepu.

Najlepsze narzędzia do pracy zdalnej oraz bezpieczeństwo urządzeń firmowych

Praca w biurze to codzienny kontakt z zespołem, narzędziami do edycji i tworzenia dokumentów, spotkania biznesowe oraz wymiana informacji. Obecna sytuacja wymusza jednak na firmach maksymalne ograniczenie liczby pracowników pracujących stacjonarnie, a co za tym idzie – większość z nich musi przejść na tryb pracy zdalnej.

Wychodząc na przeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw udostępniamy w pakiecie wsparcia najlepsze usługi i aplikacje biznesowe, które ułatwiają pracę zdalną. Wśród nich znajdują się:

 • Usługi Office 365 i G Suite w wyjątkowych cenach, zawierające m.in. komunikatory do prowadzenia wideokonferencji,
 • Aplikacje do wystawiania e-faktur dla klientów za 1 zł na 3 miesiące
 • Oprogramowanie antywirusowe Kaspersky na smartfony z systemem Android za darmo do końca roku.
 • Oprogramowanie antywirusowe Norton dla komputerów w Twojej firmie
 • Aplikację Acronis Backup 100 GB do tworzenia kopii zapasowych danych na komputerze lub smartfonie z systemem iOS/Android na miesiąc za 5 zł.

Czy home.pl pomaga w wyborze odpowiedniego rozwiązania w pakiecie wsparcia?

Jak najbardziej tak! Do Twojej dyspozycji oddajemy naszych specjalistów, którzy pomogą w wybraniu odpowiednich usług. Jeżeli uważasz, że Twój biznes “nie nadaje się do Internetu” i koronawirus pokonał Twój pomysł na biznes – przekonaj się, że to błędne myślenie! Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią możliwe rozwiązania. Mamy głowy pełne pomysłów i wspieramy przedsiębiorców na każdym froncie. Robimy to od ponad 22 lat!

Dodatkowe możliwości dla klientów home.pl podczas pandemii koronawirusa

Będąc naszym klientem masz pewność, że nie zostawimy Ciebie samego w obliczu zmian, których źródłem jest epidemia koronawirusa. W zależności od posiadanych usług skorzystasz z wyjątkowych możliwości w naszej ofercie:

 • preferencyjnych cen na nasze szkolenia dla administratorów i użytkowników usług G Suite i Office 365,
 • darmowej wiedzy dla przedsiębiorców (m.in. pozycjonowanie, tworzenie stron WWW, praca zdalna) w ramach webinarów https://webinary.home.pl/
 • jeszcze lepszej obsługi klienta w home.pl poprzez dostęp zdalny – zamów wsparcie poprzez aplikację TeamViewer już teraz!
 • wygodnej i bezpiecznej formy płatności za usługi home.pl dla jednoosobowych działalności gospodarczych, w tym “Płacę Później” – korzystaj z domen, hostingu oraz aplikacji już dzisiaj i opłać je w ciągu 30 dni.

Dlaczego warto skorzystać z oferty home.pl podczas pandemii?

Wierzymy, że przedsiębiorczość oraz kreatywność w połączeniu z dostępną technologią potrafią przełamać obecne wyzwania i ułatwią firmom rozwój podczas pandemii. Jako największy dostawca usług dla e-biznesu w Europie chcemy wspierać firmy, dla których epidemia koronawirusa okazała się problematyczna i jednocześnie stała się szansą na cyfryzację oraz rozwój poprzez dotarcie do nowej grupy klientów.

Twój biznes nie musi się kończyć – wystarczy go przenieść do Internetu i rozwijać go poprzez stronę WWW, sklep internetowy oraz nowoczesne narzędzia. Nasi eksperci oraz doradcy pomogą Ci w tym.

Szczegóły na temat wsparcia dla przedsiębiorców od home.pl wraz ze wszystkimi benefitami znajdziesz na stronie https://home.pl/wspieramy-firmy

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm