Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gdzie oglądać transmisje na żywo z wyścigów Formuły E?

Gdzie oglądać transmisje na żywo z wyścigów Formuły E?

Formuła E to konkurencyjna seria wyścigowa, w której kierowcy toczą walki na torach ulokowanych na całym świecie przy użyciu samochodów elektrycznych, jednoosobowych. Od kilku lat fani motorsportu mogą obserwować zmagania nie tylko siedząc na trybunach, ale także na żywo w internecie oraz telewizji. Gdzie dostępne są transmisje z wyścigów Formuły E i jak uzyskać do nich dostęp?

Wyścigi Formuły E – gdzie są dostępne transmisje na żywo?

Wyścigi Formuły E są transmitowane zarówno w telewizji, jak i w internecie. Dzięki wieloletniej umowie z grupą Discovery, wszystkie zawody w ramach ABB Formula E (E-prix) są dostępne dla użytkowników m.in. stacji Eurosport. Kibice mogą jednak skorzystać z kilku opcji oglądania transmisji na żywo.

Formuła E na żywo - transmisje z wyścigu, stream
Grand Prix Marrakeszu w Formule E (sezon 2022)

Sezon Formuły E obejrzysz w:

 • aplikacji mobilnej Eurosport Player,
 • aplikacji Player.pl z pakietem Eurosport – to bardziej opłacalna opcja, ponieważ zamawiając pakiet z góry na rok zapłacisz jedynie 13,25 zł miesięcznie, a zyskasz dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych oraz znanych filmów i seriali na życzenie.
 • W pakietach telewizyjnych od operatorów – o ile posiadasz wykupiony pakiet z kanałami Eurosport.

Większość wyścigów jest dostępna na kanale Eurosport 1 HD. Pamiętaj jednak, że jest to opcja dla polskich użytkowników. Jeżeli przebywasz za granicą, to numer kanału może być inny – wszystko zależy od zasad działania stacji Eurosport w danym kraju.

Jak zamówić pakiet Player.pl z Eurosport do transmisji na żywo?

Najszybszym i najbardziej wygodnym sposobem na oglądanie transmisji z wydarzeń sportowych na żywo za pomocą streamów i aplikacji jest skorzystanie z pakietu Eurosport.

Player.pl z pakietem Eurosport

Na jakich urządzeniach są dostępne transmisje na żywo z wyścigów Formuły E w Eurosport?

Formuła E oraz inne wydarzenia sportowe są dostępne w serwisie i aplikacji Player.pl (przy zamówieniu pakietu z Eurosportem) na urządzeniach obsługujących:

 • Androida
 • iOS
 • przeglądarkę
 • systemy Smart TV

Jakie są zalety pakietu Player.pl z Eurosport?

W Player.pl znajdziesz najpopularniejsze filmy i seriale na żądanie. Część z nich, z kategorii Player Originals, nie jest dostępna na innych platformach VOD. Dzięki temu zyskujesz dostęp do ekskluzywnej zawartości.

W przypadku pakietu z Eurosportem masz do dyspozycji kanały sportowe z transmisjami na żywo – Eurosport 1 i Eurosport 2. W ten sposób obejrzysz wyścigi Formuły E i inne zawody z dowolnego miejsca z dostępem do internetu – wystarczy smartfon z aplikacją!

Pakiet Player.pl + Eurosport to:

 • treści bez reklam
 • opcja oglądania na dowolnym urządzeniu – laptop, smartfon, Smart TV
 • przeglądanie wybranych zasobów offline
 • obraz w jakości 4K (wybrane materiały)
 • wydarzenia sportowych na żywo – skoki narciarskie, kolarstwo, tenis i wiele innych

Podobne artykuły