Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Konkurs letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle – gdzie go obejrzeć?

Konkurs letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle – gdzie go obejrzeć?

Konkurs podczas letniego Grand Prix w skokach narciarskich, który odbędzie się 23 i 24 lipca w Wiśle to pierwszy test dla nowego trenera kadry – Thomasa Thurnbichlera. Pod jego wodzą skoczkowie rozpoczęli przygotowania do nowej kampanii zimowej, a zbliżające się zawody będą doskonałym przetarciem i sprawdzeniem formy zawodników. Gdzie i o której obejrzymy zmagania skoczków na igielicie podczas Grand Prix w Wiśle?

Letnie Grand Prix w Wiśle – kto z polskich skoczków wystąpi w konkursie?

Do występów w zawodach w Wiśle zgłoszono aż 55 skoczków. Zabraknie jednak wśród nich największych gwiazd minionego sezonu m.in. Japończyka Ryoyu Kobayashiego, czy Norwega Mariusa Lindvika. Większość krajów wystąpi w rezerwowych składach, co sprawi, że większą szansę na sukces uzyskają skoczkowie z drugiego planu.

Nie dotyczy to jednak kadry polskich skoczków. Trener Thomas Thurnbichler postanowił powołać możliwie najszerszy skład, w którym znajdą się Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Andrzej Stękała oraz zawodnicy z kadry B i juniorzy: Aleksander Zniszczoł, Jan Habdas, Kacper Juroszek, Maciej Kot, Tomasz Pilch oraz Jarosław Krzak.

Konkurs skoków narciarskich w Wiśle (23-24 lipca) – harmonogram

Letnie Grand Prix w Wiśle w najbliższy weekend 23-24 lipca odbędzie się zgodnie z poniższym terminarzem:

Piątek (22.07.2022)

 • 18:15 – Kwalifikacje mężczyzn

Sobota (23.07.2022)

 • 14:00 – Seria próbna mężczyzn
 • 15:00 – Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 24.07.2022

 • 11:00 – Kwalifikacje mężczyzn
 • 13:00 – Pierwsza seria konkursowa mężczyzn

Co ważne, w ten sam weekend swoje konkursy rozegrają również kobiety. Zawody te będą dostępne dla kibiców w sobotę o 10:30 i w niedzielę o 17:30.

Gdzie będzie dostępna transmisja z konkursu skoków w Wiśle (23-24 lipca)?

Od zeszłego sezonu konkursy skoków narciarskich są transmitowane przez stację Eurosport. Podczas letniego Grand Prix oraz zimą sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Kibice, którzy nie będą mieli okazji pojawić się pod skocznią, zobaczą transmisję na 3 sposoby:

 • W aplikacji mobilnej Eurosport Player,
 • W aplikacji Player.pl z pakietem Eurosport – zamawiając pakiet z góry na rok zapłacisz jedynie 13,25 zł miesięcznie, a zyskasz dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych w tym i przyszłym roku!
 • W pakietach telewizyjnych na kanale Eurosport 2.
Player.pl z pakietem Eurosport

Opłacając usługę np. za pomocą BLIKa uzyskasz voucher elektroniczny, uprawniający do aktywacji konta w aplikacji Player, dostępnej na Androida, iOS, w telewizorach Smart TV oraz w przeglądarce.

Kod zrealizujesz na stronie player.pl/kod.

Czym jest Player.pl z pakietem Eurosport?

Player.pl to wygodna i łatwa w obsłudze aplikacja z serwisem streamingowym, w którym dostępne są znane i lubiane seriale oraz filmy, a także (przy zakupie pakietu z Eurosport) dodatkowe kanały sportowe na żywo (Eurosport 1 i Eurosport 2).

W pakiecie Player.pl + Eurosport otrzymujesz dostęp do:

 • treści bez reklam
 • opcji oglądania na dowolnym urządzeniu – laptop, smartfon, Smart TV
 • przeglądania wybranych zasobów offline
 • obrazu w jakości 4K (wybrane materiały)
 • wydarzeń sportowych na żywo – skoki narciarskie, kolarstwo, tenis i wiele innych