MENU

E-biznes
Kategoria

1573

Czy sprzedawca będzie jeszcze potrzebny? Poznaj 7 trendów ecommerce w 2017 roku

E-biznes

5 grudnia 2016

Czy działy sprzedaży są jeszcze potrzebne? W świecie, gdzie coraz więcej zakupów robimy przez internet, sami zbierając potrzebne informacje, to coraz bardziej realistyczna wizja – chyba że przedefiniujemy rolę handlowców w procesie zakupowym oraz relację, w jaką wchodzą z klientem. Bo z pewnością tradycyjny, nachalny handlowiec musi już odejść na emeryturę. Dlaczego? (więcej…)

Przeczytaj artykuł

2070

10 mitów na temat pozycjonowania, które warto obalić…lub potwierdzić

E-biznes, Inne

10 listopada 2016

Pozycjonowanie stron to dla wielu firm główny fundament budowania cyfrowego marketingu i źródło ogromnych zysków. Niestety, z biegiem lat na jego temat pojawiało się w sieci coraz więcej mylących informacji i przeinaczeń. Nic więc dziwnego, że początkujący przedsiębiorca czuje się nieco przetłoczony pojęciami tj. SEO, SERP, optymalizacja, audyt i innych, o których wcześniej nie miał pojęcia. Zebraliśmy poniżej 10 mitów, które są najczęściej omawiane przez specjalistów. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

2151

Ochrona danych osobowych w sklepie internetowym – GIODO, ABI oraz bezpieczeństwo

E-biznes

13 października 2016

Wartością każdego e-sklepu nie jest jego asortyment, czy też jego szata graficzna, ale jego klienci. Bez nich e-sklep nie będzie istniał, nie będzie generował sprzedaży, a sama firma nie będzie się rozwijać. Ochrona danych osobowych klientów e-sklepu, jest wymagana przepisami prawa, ale śmiało można stwierdzić, że ważniejszym motywatorem do ich przestrzegania nie powinny być przepisy same w sobie, ale bezpieczeństwo biznesowe e-sklepu. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

1288

Kiedy zdecydować się na mobilną stronę? Jak najszybciej!

E-biznes

16 sierpnia 2016

Specyfika polskiego internetu, sposób pozyskiwania informacji przez użytkowników oraz potrzeby rynku zmieniają się dynamicznie. Jak pokazuje konsumencki barometr Google, aż 75% Polaków przynajmniej raz dziennie korzysta z sieci. Wszystko wskazuje na to, że nowe pokolenie będzie traktować usługi internetowe jako coś zupełnie normalnego, oczywistego.

Tym samym pojęcie „dostępu do sieci” przestanie nosić znamiona luksusu, towaru ekskluzywnego. Szacuje się, że 87% mieszkańców naszego kraju w wieku 25-34 korzysta z dobrodziejstw nowoczesnych technologii codziennie. Wspomniane liczby będą z każdym rokiem rosnąć, dlatego już teraz trzeba zastanowić się jak zaprezentować swoją stronę w sieci, tak aby była przyswajalna dla nowego odbiorcy
(więcej…)

Przeczytaj artykuł

1657

Coraz więcej przedsiębiorczych kobiet! Zobacz, co zrealizowaliśmy razem z magazynem Claudia

E-biznes

8 sierpnia 2016

Akademia Przedsiębiorczości powstała po to, aby pokazać kobietom, jak zmienić pasję w inwestycję, która przynosi zyski. Wraz z redakcją magazynu Claudia krok po kroku przedstawiamy proces zakładania bloga, strony i sklepu internetowego. Zastanawiasz się nad własnym e-biznesem – poszukaj w kiosku nowego wydania magazynu Claudia lub wejdź na stronę https://home.pl/akademiaprzedsiebiorczosci . Rejestracja potrwa maksymalnie kilka minut. Zostań jedną z ponad 380 kobiet, które przeniosły swoje pomysły do sieci.
(więcej…)

Przeczytaj artykuł