MENU

home.pl
Kategoria

OpenSSL w home.pl

860

OpenSSL w home.pl – bezpieczniejsza poczta oraz algorytmy szyfrowania

home.pl

11 października 2016

Miło nam poinformować, że już od 17 października rozpoczniemy wdrażanie biblioteki OpenSSL dla całej platformy home.pl. Wdrożenie obejmie usługi hostingu współdzielonego, hosting Windows, WordPress Hosting SSD oraz usługi pocztowe (Personal i Business Email). (więcej…)

Przeczytaj artykuł

Cloud VPS - serwery dla wymagających

953

Cloud VPS – nowa jakość chmury już dostępna dla klientów homecloud

home.pl

8 września 2016

Wirtualne serwery prywatne (VPS) od początku istnienia marki homecloud cieszą się zainteresowaniem. Z usługi regularnie korzystają klienci z całej Polski, a także kontrahenci zagraniczni, którzy rozwijają swoje biznesy w naszym kraju. Posiadanie zasobów w homecloud umożliwia im realizację pomysłów bez obaw o szybkość ładowania np. sklepu internetowego. Nasze badania i analizy wykorzystania parametrów sprzętowych od wielu miesięcy potwierdzają, że firmy stale rozwijają swoją ofertę, a to wiąże się z coraz wyższymi wymaganiami w zakresie mocy procesorów, pamięci RAM, a także pojemności. Dlatego 1 września uruchomiliśmy nową linię serwerów o nazwie Cloud VPS. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

Płatności Payu w home.pl

562

PayU i #eCommerce10 – inspirujące historie biznesów z sukcesem

home.pl

30 sierpnia 2016

Jak osiągnąć sukces w ecommerce? Na początek wystarczy dobry pomysł. Potem należy opracować odpowiednią strategię i znaleźć rozwiązania, których szukają Twoi klienci. A jeżeli połączysz to z nowoczesną technologią – będziesz bliżej upragnionego celu. Firmy, które w taki sposób stały się wiodącymi markami w swoich branżach przedstawia PayU. Projekt #eCommerce10 pokazuje, jak współpraca z liderem e-płatności w Polsce zwiększyła dynamikę prowadzonych biznesów. Cieszymy się, że home.pl stał się jednym z takich przykładów. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

Staż w home.pl - praca dla studentów

2081

Studenci na stażu w home.pl – poznajmy się!

home.pl

18 sierpnia 2016

Kolejny staż dla studentów to kolejne wyzwania. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy aktywną rekrutację, odwiedziliśmy w tym celu m.in. targi pracy w hali Azoty Arena, zaprezentowaliśmy się również na akcji R@bbit w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Do home.pl wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń od studentów, którzy planowali swoje wakacje związać z pobytem w naszej siedzibie. Po ostatnim etapie rekrutacji zaprosiliśmy do siedziby 8 osób i przekazaliśmy im dobre wieści. Tym sposobem dwie Anie, Iga, Kasia, Grzegorz, Łukasz, Dawid oraz Patryk zostali włączenie do ekipy home.pl. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

Serwery dedykowane homecloud

757

Oferta homecloud wyróżniona przez PC World 08/2016

home.pl

11 sierpnia 2016

Z ogromną radością informujemy, że serwer dedykowany Easy M G1 dostępny w http://homecloud.pl został wyróżniony w najnowszym teście, przeprowadzonym przez miesięcznik PC World. Udostępniona konfiguracja uzyskała rekomendację redakcji za „dobrze skrojoną ofertę serwerów przeznaczonych dla podstawowych zastosowań, dostępną w atrakcyjnej cenie”. Dodatkowym atutem usługi jest „obsługa maszyn w profesjonalnym centrum danych home.pl w Polsce oraz opcje pomocy i backupu klasy premium”. (więcej…)

Przeczytaj artykuł