Wiedza na przyszłość

W homeStarterze zdobędziesz wiedzę, która przyda się w dowolnym momencie Twojej przyszłej kariery zawodowej – tego nie nauczą Cię w szkole ani na studiach.

homeStarter logo

Dowiedz się, co przyda Ci się w przyszłości!

Co jest ważniejsze – umiejętności techniczne, czy kompetencje miękkie? Jak pracuje się w firmie z branży nowych technologii? Czy pracując, można mieć fun i poczucie, że robi się fajne i ważne rzeczy?

Program homeStarter w home.pl

Weź udział w programie homeStarter i zyskaj odpowiedzi! Rozwijaj się w ramach jednej z 3 ścieżek tematycznych związanych z programowaniem, testowaniem stron WWW/aplikacji lub marketingiem i mediami społecznościowymi.

homeStarter to program szkoleniowy skierowany do uczniów szkół średnich (klasa maturalna i przedmaturalna).

Aplikacja/rejestracja homeStarter

Wybierz kierunek i rozwijaj się

Programowanie
bez tajemnic

Nauczysz się myśleć, analizować i rozwiązywać problemy jak programista. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci szybko i skutecznie opanować każdy język programowania. Szczegóły programu i harmonogram zajęć znajdziesz tutaj.

Testowanie
bez tajemnic

Poznasz tajniki testowania – dowiesz się, jak sprawdzić aplikację/stronę, by mieć pewność, że wszystko działa tak jak trzeba. Szczegóły programu wraz z harmonogramem zajęć znajdziesz tutaj.

Ninja marketingu i
mediów społecznościowych

Dowiesz się, jak budować efektywną i efektowną komunikację dla produktów i usług. Wszystko po to, by ludzie chcieli z nich korzystać. Szczegóły programu i harmonogram zajęć znajdziesz tutaj.

Niezależnie od tego, jaką ścieżkę wybierzesz, będziesz również uczestniczyć w serii szkoleń, które rozwiną Twoje umiejętności miękkie z zakresu:

9917_homeSTARTer_komunikacja

skutecznej
komunikacji

9917_homeSTARTer_feedback

dawania i przyjmowania
dobrego feedbacku

9917_homeSTARTer_scrum

pracy projektowej i scrumu
(wyjaśnimy, co to jest)

Testowanie, programowanie i marketing dla licealistów - program homeSTARTER

Jak się zgłosić? Kogo szukamy?

Program przeznaczony jest dla uczniów klas przedmaturalnych i maturalnych szczecińskich szkół średnich. Szukamy osób, które są zdolne i zmotywowane oraz gotowe zaangażować się w zdobywanie wiedzy.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (godz. 15:30-19:00) w czasie od 24.10.2019 r. do 31.03.2020 r. w siedzibie home.pl (biurowiec Lastadia Office przy bulwarach, ul. Zbożowa 4).

Przed zgłoszeniem oceń, czy znajdziesz na nie czas. Zapewniamy, że warto i da się to pogodzić z nauką i przygotowaniem do matury.

Z NAMI DASZ RADĘ 😉

Aby zgłosić się do homeStartera, wypełnij ankietę. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30.09.2019!

Uwaga!

Możesz być wartościowy, ale się nie dostać. Tworzymy grupę kursantów, która będzie posiadała różne predyspozycje, doświadczenia i cechy psychologiczne. Jeśli się nie dostaniesz, nie bierz tego do siebie. Może uda się następnym razem.

Trzymamy kciuki za każdego!

Program homeSTARTER home.pl - testowanie, programowanie i marketing dla licealistów

Dlaczego robimy homeStarter?

W home.pl wierzymy, że sensem pracy i prowadzenia biznesu – poza zarabianiem pieniędzy – jest także wzajemne inspirowanie i dzielenie się wiedzą.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć  kompleksowy program dla młodych ludzi, którzy znajdują się u progu kariery zawodowej. Zauważyliśmy, że o ile dla studentów jest tworzona bogata oferta szkoleń, o tyle uczniowie kończący szkołę średnią są nieco zapomniani. Zupełnie bez sensu 😉

W home.pl lubimy ludzi, a dzielenie się naszym doświadczeniem sprawia nam ogromną frajdę, dlatego – welcome home.pl!

Patronat honorowy Prezydenta Miasta Szczecin