Ebook od home.pl – skuteczne pozycjonowanie stron WWW

Ebook od home.pl – skuteczne pozycjonowanie stron WWW

Nie widzisz formularza do pobrania ebooka? Kliknij tutaj

Ile kosztuje ebook?

Dzielimy się wiedzą o pozycjonowaniu stron www bez dodatkowych opłat i wieloletnich zobowiązań 🙂 Wystarczy wypełnić formularz, a na Twojej skrzynce email pojawi się link do pobrania ebooka.

Kto jest autorem ebooka?

Ebook został opracowany na bazie doświadczeń i wiedzy naszych specjalistów z Zespołu Rekamy Internetowej. Wiele z tych doświadczeń opisaliśmy na blogu w zakładce Historie Sukcesów.

Dla kogo jest ebook o pozycjonowaniu?

Informacje zawarte w naszym poradniku o pozycjonowaniu są napisane prostym, zrozumiałym językiem. Wszystko po to, aby wiedza na temat pozycjonowania była przystępna nawet dla tych, którzy dopiero wdrażają się w to jak działa świat online i marketing internetowy. Jeżeli więc szukasz specjalisty od pozycjonowania strony, a wszyscy dookoła mówią do Ciebie “dziwnym” językiem SEO – ten poradnik ułatwi Ci wybór oraz poszerzy Twoją wiedzę o zwiększaniu widoczności strony w Internecie.

Czego dowiem się z ebooka?

Z tego ebooka dowiesz się:

  • Jaka jest różnica między pozycjonowaniem a SEO
  • Jakie działania wpływają na lepszą pozycję w Google
  • Jak uniknąć 10 najczęściej popełnianych błędów SEO
  • Jakie darmowe narzędzia SEO warto wykorzystywać

Co jeszcze znajdę w ebooku?

Poza solidną dawką wiedzy o pozycjonowaniu stron internetowych (41 stron fachowej wiedzy dla początkujących i nie tylko!), otrzymasz również kody rabatowe. Na ostatnich stronach ebooka zamieściliśmy specjalnie przygotowaną listę zadań dotyczących optymalizacji strony WWW, którą wprowadzisz w życie samodzielnie lub zlecisz swojemu informatykowi. Jeśli używasz Adobe Acrobat Reader możesz zaznaczać checkboxy i wypisywać swoje wyniki w odpowiednie pola.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to proces który…  Pobierz naszego ebooka i dowiedz się więcej! 🙂