POBIERZ EBOOK O POZYCJONOWANIU

Zbuduj silną pozycję w Google swojej marki. Z naszym ebookiem poznasz podstawowe fundamenty pozycjonowania. Na 26 stronach poradnika zamieściliśmy informacje o tym, jak zacząć (oraz po co w ogóle to robić) pozycjonowanie strony WWW.

ebook - skuteczne pozycjonowanie stron WWW

Ile kosztuje ebook?

Dzielimy się wiedzą o pozycjonowaniu stron www bez dodatkowych opłat i wieloletnich zobowiązań 🙂 Wystarczy wypełnić formularz, a na Twojej skrzynce email pojawi się link do pobrania ebooka.

Kto jest autorem ebooka?

Ebook został opracowany na bazie doświadczeń i wiedzy naszych specjalistów z Zespołu Rekamy Internetowej. Wiele z tych doświadczeń opisaliśmy na blogu w zakładce Historie Sukcesów.

Dla kogo jest ebook o pozycjonowaniu?

Informacje zawarte w naszym poradniku o pozycjonowaniu są napisane prostym, zrozumiałym językiem. Wszystko po to, aby wiedza na temat pozycjonowania była przystępna nawet dla tych, którzy dopiero wdrażają się w to jak działa świat online i marketing internetowy. Jeżeli więc szukasz specjalisty od pozycjonowania strony, a wszyscy dookoła mówią do Ciebie “dziwnym” językiem SEO – ten poradnik ułatwi Ci wybór oraz poszerzy Twoją wiedzę o zwiększaniu widoczności strony w Internecie.

Czego dowiem się z ebooka?

W ebooku znajduje się 6 rozdziałów w których dowiesz się: co to jest pozycjonowanie, jak sprawdzić pozycję Twojej strony internetowej w wyszukiwarce, opowiemy Ci o tym jak działa Google, poznasz fundamenty dobrze przeprowadzonego pozycjonowania strony, a także zrozumiesz jaką strategię pozycjonowania powinieneś objąć dla swojej strony, aby była jak najlepiej dopasowana do Twojego biznesu

Co jeszcze znajdę w ebooku?

Poza solidną dawką wiedzy o pozycjonowaniu stron internetowych (27 stron fachowej wiedzy dla początkujących i nie tylko!), otrzymasz również kody rabatowe na takie produkty jak: rankingCoach, SEMSTORM, certyfikat SSL, czy na stronę WWW dostosowaną do SEO. Na ostatnich stronach ebooka zamieściliśmy również specjalnie przygotowaną listę zadań dotyczących optymalizacji strony WWW, którą będziesz mógł wprowadzić w życie samodzielnie lub zlecić swojemu informatykowi.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to proces który…  Pobierz naszego ebooka i dowiedz się więcej! 🙂