home.pl na targach ehandlu w Warszawie

home.pl wychodzi również poza swoje biuro i pojawi się na targach ehandlu w Warszawie. A to będzie dopiero początek, o tym jednak na razie „cicho sza”…

Pierwszym krokiem, gdzie nasi klienci – stali i nowi – będą mogli fizycznie porozmawiać, poznać i zobaczyć osoby, które być może znają wyłącznie przez kontakt telefoniczny, jest rejestracja na targi ehandlu i znalezienie stoiska o szczęśliwym numerze D13. Wystarczy zaraz po wejściu na przestrzeń targową skręcić zaraz w lewo i już za rogiem zerkając w prawo będziemy „My” zespół reprezentantów home.pl.

Tam będzie wyjątkowa okazja do profesjonalnych rozmów na temat usług jakie możemy dostarczyć jak również spróbować pysznej firmowej „krówki” na słodki dzień, a może jeszcze coś extra….. Warto też dodać, że targi odbędą się w wyjątkowym miejscu bo na Stadionie Narodowym, więc będzie można poczuć się jak prawdziwy kibic nowych technologii.

O targach ehandlu

Targi eHandlu oraz konferencja Ecommerce Trends organizują wspólne wydarzenie konferencyjno-targowego w dwudniowej formule. Wydarzenie odbędzie się 23-24 września w prestiżowej lokalizacji Stadionu Narodowego w Warszawie.

23 września, podczas VIP DAY, uczestnicy konferencji Ecommerce Trends, zaproszeni Goście Specjalni, przedstawiciele świata biznesu będą mogli spotkać się z ponad 120 wystawcami Targów eHandlu, przed oficjalnym otwarciem.

Dzień później, 24 września, ponad 120 firm zaprezentuje najlepsze produkty i usługi wspierające handel przez Internet podczas oficjalnego, otwartego, dnia targowego. Będzie to najlepsza okazja, aby dotrzeć ze swoją ofertą do ponad 2000 przedstawicieli sklepów internetowych i managementu.

Edycja jesienna Targów to również czas przyznania Ekomersów – rok temu Najlepszą platformą sklepową okrzyknięto platformę Shoper, Operatorem logistycznym dla e-handlu – Inpost. Najlepszym narzędziem wspierającym komunikację e-sklepu okazał się Freshmail a systemem płatności – PayU. Debiutem 2012 roku zostało narzędzie do monitoringu wypowiedzi Internautów – Brand24.

Co przyniosą Ekomersy 2013? Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się podczas Wieczoru branżowego 23 września. Organizatorzy Ekomersów – wzorując się na rozwoju podobnych wyróżnień za granicą – przewidują poszerzenie liczby kategorii o nowe – promujące działania edukacyjne czy ambicje międzynarodowe.
V Targi eHandlu i konferencje Ecommerce Trends jesień 2013 umożliwią networking na najwyższym poziomie, który jest kluczem do rozumienia rynku i oferowania produktów i usług dobrze do niego dopasowanych.

Aby odwiedzić targi należy się zarejestrować przez stronę www.targiehandlu.pl/visitor
Co najważniejsze! – Rejestracja jest bezpłatna!

Plan hali targowej

Tutaj będziemy
Tutaj będziemy

Co, gdzie, kiedy? Podsumowanie

Co? – targi ehandlu
Gdzie? – Stadion Narodowy w Warszawie (stoisko home.pl – numer D13)
Kiedy? – 23-24 września 2013

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm