MENU

Hosting
Kategoria

Nowy hosting w home.pl

2436

Nowe parametry hostingu home.pl od 1 października 2016r.

Hosting

1 października 2016

Dziewiętnaste urodziny trzeba uczcić czymś wyjątkowym. Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności :) Właśnie odświeżyliśmy naszą ofertę hostingową. Nowe parametry usług to m.in. efekt licznych zgłoszeń klientów, którzy potrzebują bardzo dużej przestrzeni na pocztę oraz FTP. To jedna z największych zmian, ale nie jedyna. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

Nowy mechanizm bezpieczeństwa na hostingu

2357

Monitoring aplikacji – jeszcze większe bezpieczeństwo CMSów na hostingu home.pl

Hosting

1 września 2016

Bezpieczeństwo stron internetowych klientów to temat, który jest dla nas niezwykle ważny. Z tego powodu wprowadzamy nową, bezpłatną usługę, dla wszystkich użytkowników oprogramowania WordPress oraz Joomla – monitoring wersji aplikacji. Od teraz, cyklicznie, każdy użytkownik korzystający z powyższych aplikacji otrzyma od nas wiadomość z prośbą o przeprowadzenie aktualizacji, jeśli tylko wersja CMSa nie spełnia podstawowych norm bezpieczeństwa. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

OpenSSL w home.pl

1480

Ile maili jest wysyłanych codziennie z poczty home.pl?

Hosting

19 sierpnia 2016

Lubisz statystyki?  My bardzo! Postanowiliśmy przeanalizować skalę wykorzystania* skrzynek pocztowych w home.pl przez naszych klientów. Jak myślisz – czy w porównaniu do innych wysyłasz dużo wiadomości? Korzystasz z większej przestrzeni na pocztę? A może Twoje załączniki przekraczają „średnią”? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej
(więcej…)

Przeczytaj artykuł

12425dsfs

5024

Hosting w home.pl z dużą aktualizacją

Hosting

5 sierpnia 2016

Serwery wirtualne są kluczowym produktem w ofercie home.pl. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży obsługujemy obecnie już 150 tysięcy kont hostingowych, na których klienci utrzymują strony WWW oraz pocztę. Dlatego za priorytetową kwestię uznajemy nieustanną aktualizację platformy, tak aby użytkownicy mieli pewność, że korzystają ze stabilnej oraz bezpiecznej technologii. Pod koniec lipca administratorzy home.pl wprowadzili kolejne zmiany, a biorąc pod uwagę zakres aktualizacji – była to jedna z największych tego typu operacji w ostatnich latach dla naszej firmy. (więcej…)

Przeczytaj artykuł

biuro-firma

3378

Organizacja pracy w małym palcu. Smartfonem możemy kierować całą firmą.

E-biznes, Hosting, Office 365

16 maja 2016

Współczesny biznes charakteryzuje się przede wszystkim szybkością – jesteśmy dynamiczni, często podróżujemy i korzystamy z technologii, które rozwijają firmę bez względu na porę dnia oraz miejsce. Jest to możliwe dzięki urządzeniom mobilnym. Jak zmienił się styl kierowania firmą na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat? (więcej…)

Przeczytaj artykuł