Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Kaspersky Internet Security 2014 z najwyższym wyróżnieniem w teście wydajności AV-Comparatives

Kaspersky Internet Security 2014 z najwyższym wyróżnieniem w teście wydajności AV-Comparatives

Kaspersky Internet Security 2014 otrzymał najwyższe wyróżnienie Advanced+ w najnowszym niezależnym teście wydajności przeprowadzonym przez laboratorium AV-Comparatives. Celem testu była ocena wpływu oprogramowania bezpieczeństwa na prędkość działania chronionego komputera.

W teście przeprowadzonym na komputerach działających pod kontrolą systemu Microsoft Windows 8 Pro (w wersji 64-bitowej) uczestniczyły łącznie 22 rozwiązania. Wszystkie produkty działały z ustawieniami domyślnymi. Kaspersky Internet Security 2014 zdobył 188,8 na 190 możliwych punktów i uzyskał ocenę Advanced+. Kaspesky Antivirus 2014 oraz Kaspersky Internet Security Multi-Device znajduje się w naszej ofercie – zobacz tutaj.

Pełny raport z testu (w języku angielskim) www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2013/11/avc_per_201311_en.pdf

Kaspersky Internet Security cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów home.pl do kilku lat. Otrzymujemy z rynku wiele pochlebnych opinii na temat programu antywirusowego. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty Kaspersky Internet Security Multi-Device, który pozwala na ochronę nie tylko komputera PC, ale także Mac i urządzeń z systemem Android.

mówi Dariusz Kowalski, kierownik produktów domeny i certyfikaty SSL w home.pl