Wspieramy wirtualne serce WOŚP

Kolejny raz zbiórka funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się również w Internecie. Po raz pierwszy będzie mieć miejsce na platformie crowdfundingowej wspieram.to. Internauci zasilając wpłatami „Wirtualne Serce”, podczas 22. edycji WOŚP sfinansują zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Ambasadorem projektu na Wspieram.to został sam Jurek Owsiak! Jako home.pl jesteśmy patronem medialnym przedsięwzięcia.

[button color=”blue” size=”normal” width=”normal” url=”https://wspieram.to/wosp/” target=”none” text=”Przejdź do wirtualnego serca”]

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to, według Centrum Badania Opinii Społecznej, ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Fundacja powstała w 1993 roku i zajmuje się ochroną zdrowia, ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, działaniem na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dziś sprzęt zakupiony przez Fundację WOŚP pracuje we wszystkich oddziałach szpitalnych wyspecjalizowanych w leczeniu dzieci, stanowiąc podstawę nowoczesnego wyposażenia polskiej medycyny dziecięcej. W ciągu 21 lat zakupione zostało kilkadziesiąt tysięcy urządzeń.

Dotąd Internauci mogli zapalać piksele na e-sercu i zostawiać na nim swoje rysunki i podpisy. Tegoroczna akcja internetowa odbędzie się w nieco innej formule. Każdy internauta wspierający WOŚP na platformie Wspieram.to, stanie się częścią Wirtualnego Serca. Możliwe będzie odnalezienie siebie w Sercu lub na liście obok niego.

Można będzie również poszukać swoich znajomych. Udostępnione wtyczki społecznościowe ułatwią informowanie znajomych o dokonanym wsparciu i zachęcą do przyłączenia się do tegorocznej akcji. To wspaniała okazja by pokazać siłę również wirtualnej społeczności darczyńców. Firmy, które postanowiły pomóc w akcji – właściciele serwisu Wspieram.to a także Transferuj.pl (operator płatności on-line) zrzekli się swoich prowizji.

Agencja Supercomp Grupa IT, która przygotowała stronę Wirtualnego Serca również pracowała z dobrego serca jedynie. W ten sposób wpłacone przez Polaków pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie Fundacji bez żadnych kosztów – w całości. Im wspierających będzie więcej – tym okazalsze będzie serce i tym większą kwotą zasilona zostanie działalność Wielkiej Orkiestry.

Czy zostanie podczas tegorocznej, 22. edycji pobity kolejny rekord wsparcia finansowego? Jaką siłę w tym roku pokażą wirtualni darczyńcy? Niech Wirtualne Serce, rosnąc od zaangażowania Internautów przerośnie najśmielsze oczekiwania i zabije najmocniej ze wszystkich serc.


wspieram-to-logo

[button color=”blue” size=”normal” width=”normal” url=”https://wspieram.to/wosp/” target=”none” text=”Przejdź do wirtualnego serca”]

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm