Bezpłatne szkolenie w zakresie zmian dotyczących prawa konsumenckiego

Jeden z naszych partnerów RzetelnyRegulamin.pl organizuje szkolenia w zakresie zmian prawa e-commerce. 13 czerwca br. zmieniają się przepisy prawa konsumenckiego, dlatego już dzisiaj warto dobrze się do nich przygotować. Nowa ustawa o prawach konsumenta zmienia prawa i obowiązki sprzedawców, a w szczególności ma duży wpływ na sprzedawców internetowych.

W związku z tym organizujemy bezpłatne webinarium internetowe, podczas którego ekspert prawa e-commerce udzieli szczegółowych informacji na temat obowiązków, jakie e-sprzedawca będzie musiał spełnić i jak należy to zrobić. Dowiemy się również, jak uchronić się przed konsekwencjami w postaci np. wydłużonego do 12 miesięcy czasu na odstąpienie od umowy.

W planie szkolenia są nowe uprawienia reklamacyjne konsumentów, zmiany w zakresie uprawnień zwrotu. Nowe przepisy niosą dodatkowo szereg ułatwień i zmian na korzyść e-sprzedawców, dzięki czemu będzie łatwiej prowadzić sprzedaż w sieci. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań, a uczestnicy mogą liczyć na dodatkowy rabat na usługi RzetelnyRegulamin.pl w zakresie obsługi prawnej sklepu. Zapraszamy na webinarium – liczba miejsc jest ograniczona.

Jak zapisać się na webinarium?

Szkolenia odbywać się będą w dniach:

  • 10 kwietnia (czwartek), godzina 11:00 oraz 17:00,
  • 15 kwietnia (wtorek), godzina 11:00 oraz 17:00
  • 17 kwietnia (czwartek), godzina 11:00 oraz 17:00.
  • 24 kwietnia (czwartek), godzina 11:00 oraz 17:00.

Aby się zapisać wystarczy:

  • kliknąć w link www.webhomepl.clickmeeting.com, wybrać najbardziej odpowiadający termin i podać swoje dane. Przy webinarach, które są jeszcze dostępne, po prawej stronie widnieje napis “Zarejestruj się na to spotkanie”.
  • W odpowiedzi na twoją skrzynkę mailową przyjdzie mail z potwierdzeniem i linkiem do webinaru, na który należy kliknąć tuż przez szkoleniem. Webinarium jest darmowe – ilość miejsc na każde ze szkoleń – 25 osób.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm