Zapytaj specjalistów home.pl o program polecania usług [AMA home.pl #2]

To już druga odsłona cyklu „Zapytaj specjalistów z home.pl”. Tym razem pod lupę bierzemy nasz program afiliacyjny polecaj.home.pl Na Twoje pytania odpowiadać będzie Konrad Wujecki i Kazimierz Merklejn z Działu Sprzedaży i Marketingu, którzy zajmują się właśnie programem afiliacyjnym.

Grono afiliantów polecających nasze usługi cały czas się powiększa. Może i Ty dołączysz do tego grona? Jeśli natomiast już polecasz nasze usługi, możesz wypytać nas o szczegóły.

Będziesz mógł się dowiedzieć na temat samego programu polecaj.home.pl, warunków przystąpienia, sposobów pozyskiwania klientów, jak i zaawansowanych funkcjonalności.

  • Jak przekonywać klientów do skorzystania z Twoich linków lub banerów?
  • Na co zwracają uwagę osoby zainteresowane poszczególnym typem usług np. hosting, domeny?
  • Jak sprzedawać aktywnie i pasywnie?
  • Jak działa system SalesMedia, z którego korzystamy?

Zadaj swoje pytanie w komentarzach poniżej

Zadaj pytanie w komentarzach poniżej, jeśli wpiszesz swojego maila, dostaniesz automatycznie powiadomiony o naszej odpowiedzi i dalszej dyskusji. Twój mail będzie niewidoczny dla innych użytkowników, ani też nie będzie przez nas w żaden sposób wykorzystywany.

Jeśli chcesz przejść do strony naszego programu, kliknij polecaj.home.pl

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm