home.pl w grze miejskiej “Pociąg do biznesu” w Szczecinie

UWAGA! Gra miejska została odwołana z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Niebawem zostanie podany nowy termin.

22 czerwca 2014 (sobota) w Szczecinie odbywa się gra miejska “Pociąg do biznesu”. Jest to gra, w której wielką planszą będzie miasto. Wydarzenie polegać będzie na zarabianiu wirtualnej waluty, którą później można zamieć na prawdziwe nagrody. Ich wartość za pierwsze miejsce przekracza 4000 złotych, a nagradzanych będzie pierwszych dziesięć miejsc. Miejsce startu to Pomnik Czynu Polaków w Parku Kasprowicza.

Warto wspomnieć też, że obowiązkowe są tylko pierwsze trzy stacje. Odwiedzenie każdej kolejnej zależy od indywidualnych decyzji uczestników. Dzięki temu każdy sam może zaplanować strategię rozgrywki. Każdy, tak jak w biznesie, może znaleźć swój indywidualny sposób zarabiania pieniędzy, wybierając jeden ze sposobów lub próbując każdego po trochu.

Cel gry

Celem gry jest pomnażanie kapitału, wykorzystując wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia współczesnego biznesu. W trakcie wykonywania poszczególnych zadań, uczestnicy napotkają typowe problemy, z którymi mają do czynienia właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Wygrywa ten uczestnik, który zarobi najwięcej PROFITÓW (wirtualnej waluty używanej w grze).

Zasady gry

Gra składa się z 11 stacji, z czego pierwsze trzy są obowiązkowe, a odwiedzenie pozostałych ośmiu jest indywidualną decyzją uczestników gry. Uczestnicy poruszają się po wyznaczonym terenie miasta. Zdobywają wirtualną walutę, wykonując zadania na poszczególnych stacjach. W grze uczestnicy mogą sami decydować o tym, w jaki sposób będą zarabiać (wirtualne) pieniądze. Każda stacja to szansa na wygraną, ale także możliwość utraty pieniędzy. Wygrywa ten, kto zdobędzie największy kapitał w trakcie rozgrywki.

Rejestracja

Rejestracja do gry odbywa się online. Można rejestrować się już teraz na stronie www.pociagdobiznesu.pl. Gracze zarejestrowani online na podanej stronie mają pierwszeństwo w rozgrywce – liczba miejsc ograniczona.

Czas gry

Gra zostanie rozegrana 22 czerwca 2014 roku
Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 9:30 i zakończy o 10:30
Rozpoczęcie rozgrywki – 10:30
Zakończenie rozgrywki – 14:00
Podsumowanie i ogłoszenie wyników – 14:20

Dzięki wprowadzeniu systemu internetowego, możliwe, jest uruchomienie rozgrywki wraz z aktywacją pierwszej karty (pierwszy gracz), aż do momentu aktywacji ostatniej karty. Dzięki temu każdy gracz niezależnie od czasu rozpoczęcia rozgrywki (czy o 9:30, czy o 10:30) będzie miał taki sam start i zakończenie – 4 godziny gry. Zapobiegnie to kolejkom na stacjach i umożliwi zachowanie równych szans dla wszystkich graczy.

pociag-do-biznesu-gra-miejska-szczecin

Nagrody

1 miejsce

 • Lokata sponsorowana przez ING Bank Śląski w wysokości 1000 złotych,
 • Voucher na produkty z oferty edukacyjnej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie w wysokości 3000 zł (dotyczy roku akademickiego 2014/2015),
 • Jedno podwójne zaproszenie do bistro Fabryka na deptaku Bogusława w Szczecinie.
 • Bon o wartości 1000 zł na usługi z oferty home.pl

2 miejsce

 • Tablet o wartości 1500 złotych – nagrodę funduje organizator Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie,
 • Jedno podwójne zaproszenie do bistro Fabryka na deptaku Bogusława w Szczecinie,
 • Konto z lokatą o wartości 100 złotych sponsorowane przez ING Bank Śląski.

3 miejsce

 • Voucher na produkty z oferty edukacyjnej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie w wysokości 200 zł (dotyczy roku akademickiego 2014/2015),
 • Jedno podwójne zaproszenie do bistro Fabryka na deptaku Bogusława w Szczecinie,
 • Konto z lokatą o wartości 100 złotych sponsorowane przez ING Bank Śląski.

Dla miejsc 4-10

 • Konto z lokatą o wartości 100 złotych sponsorowane przez ING Bank Śląski

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm