Niedzielny deszcz nie zatrzymał pociągu do biznesu

Niedzielny deszcz nie zatrzymał pociągu do biznesu

Mimo ulewnego deszczu padającego w niedzielny poranek, kilkadziesiąt zespołów wzięło udział w grze miejskiej „Pociąg do Biznesu” w Szczecinie. Zawody organizowane była przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu, a zadaniem uczestników było wcielenie się w rolę przedsiębiorców.

Wykonując zadania na poszczególnych stacjach rozmieszczonych w całym mieście, mieli możliwość pomnażania początkowego kapitału, pozyskiwania nowych klientów i rozwijania biznesu.

Jak wyglądała zabawa home.pl?

Na stoisku home.pl uczestnicy rejestrowali domenę internetową dla swojej firmy. Jeśli wybrana nazwa była możliwa do rejestracji (nikt wcześniej jej nie zajął), uczestnik otrzymywał dodatkowe punkty. Domeny były sprawdzane w naszym registrze.

gramiejska-szczecin

Na początku gry każda drużyna dostawała 200 profitów – była to wirtualna waluta obowiązująca w grze miejskiej. Pierwsze miejsce zajął Michał Stawny (zgromadził 8,5 tys. profitów). Na podium znaleźli się również Artur Skrzypczak oraz Kamil Galant.

Michał Stawny otrzymał następujące nagrody:

  • Lokata sponsorowana przez ING Bank Śląski w wysokości 1000 złotych,
  • Voucher na produkty z oferty edukacyjnej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie w wysokości 3000 zł (dotyczy roku akademickiego 2014/2015),
  • Jedno podwójne zaproszenie do bistro Fabryka na deptaku Bogusława w Szczecinie.
  • Bon o wartości 1000 zł na usługi z oferty home.pl
gramiejska-szczecin2
Uczestnicy na stacji w Alei Fontann
Uczestnicy na stacji w Alei Fontann
stoisko-homepl-gra-miejska
Nasze stoisko przed Urzędem Miasta
Nasze stoisko przed Urzędem Miasta

Podobne artykuły