Po pierwszym webinarze ClickWeb

W ostatni czwartek odbyło się pierwsze webinarium dla kreatora stron WWW Clickweb. Ponad 40 uczestników aktywnie brało udział w szkoleniu, które przeprowadził Kierownik Produktu ClickWeb – Marcin Zmaczyński.

Szkolenie trwało ponad godzinę, w trakcie której słuchacze brali udział w praktycznych warsztatach tworzenia swojej firmowej strony WWW w kreatorze. Zdecydowana większość uczestników woli samodzielnie stworzyć swoją stronę, niż zlecać to zewnętrznej firmie.

W trakcie szkolenia zostało pokazane jak m.in. stworzyć efektowną galerię zdjęć, jak dodać słowa kluczowe i nagłówki, by strona była przyjazna wyszukiwarce Google, jak stworzyć formularze kontaktowe i dodać lokalizację swojej firmy na mapie. 95% uczestników pozytywnie oceniło szkolenie. Słuchacze reprezentowali różne branże: od budowlanki, architektury, poprzez dziedziny medyczne, a kończąc na branży prawnej.

Komentarze uczestników

Bardzo rzeczowe szkolenie, basic w godzinę, popieram takie webinary i czekam na dalsze, pozdrawiam Estera Hapka

Było Ok, trochę krotko i pobieżnie. Ze względu na to że tworzę już stronę za pomocą tego narzędzia, liczę na więcej. Pozdrawiam!

Bardzo dobry początek tworzenia stron. Zarówno narzędzie ma szansę się rozwijać jak i prowadzone warsztaty/webinaria mogłyby być prowadzone na rożnych stopniach zaawansowania.

Ok – bardzo pomocne, trzeba jeszcze raz przejść przez wszystkie elementy “pokazu” i przećwiczyć, ale myślę,że po tym webinarium , mogę już zacząć coś próbować. Pozdrawiam Szczepan.

Teraz wiem jak podrasować moją stronę www.aniagabinet.pl

Od razu odpowiadając na Wasze zapytania mailowe, chcielibyśmy poinformować, że planujemy kolejne webinary. W czerwcu i w lipcu odbędą się szkolenia dot. kreatora stron ClickWeb, opublikujemy również w formie publikacji pdf najczęściej zadawane pytania i kolejne tutoriale. Będziemy Was informować na bieżąco.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm