Szukasz praktyk w marketingu?

Chciałbyś odbyć praktyki wakacyjne w dziale marketingu, ale boisz się, że trafisz w miejsce, gdzie Twoimi obowiązkami będzie parzenie kawy i kserowanie dokumentów? Mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Szukamy praktykantów lub praktykantek na okres wakacyjny, 2-3 miesiące (w zależności od dyspozycyjności kandydatów).

Jeśli chciałbyś się rozwijać w marketingu, interesuje Cię branża IT, lubisz uczyć się nowych rzeczy, to dobrze trafiłeś. Podczas praktyk nasi pracownicy pokażą Ci m.in. jak tworzy się dobre teksty marketingowe, poznasz tajniki social media, a także nauczysz się jak efektywnie korzystać z narzędzi do monitoringu Internetu. Miejscem odbywania praktyk jest nasza siedziba w Lastadii przy ul. Zbożowej 4, Szczecin.

Na pewno u nas przez ten czas nie będziesz się nudził. Dbamy również o to, żeby pracownicy, jak i praktykanci czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Co zresztą możesz zobaczyć na filmiku poniżej:

Jak się zgłosić?

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca pod adresem e-mail welcolme@home.pl Forma aplikacji jest dowolna.

praktyki-szczecin-marketing

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm