Co łączy domeny, hosting i babeczki?

Jako firma z branży IT cały czas zmagamy się z zadaniami, w których musimy wykazać się kreatywnością. Tym razem połączyliśmy nasze pomysły w niecodziennej, ale bardzo ważnej akcji. Jak tym razem tego dokonaliśmy? Czas na krótką relację.

Jak wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie, również  w tym roku dołączyliśmy do “Szlachetnej Paczki”. Mimo że finał dopiero 5 grudnia, chcieliśmy opowiedzieć w jaki sposób zbieramy pieniądze. Nie była to jednak zwykła zbiórka.

Babeczki, które widzicie na zdjęciu u góry to część wypieków przygotowanych przez naszych pracowników. Specjalny szlachetny zespół odwiedzał całą firmę zachęcając do kupienia przepysznych kanapek, chrupiących marchewek, słodkich ciast i babeczek, świeżego soku. Pojawiły się nawet dzbanki z kawą. W ten sposób udało nam się zebrać dużą sumę i dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania rodziny, której podarujemy paczkę.

 10747945_748742988538687_1165833164_n

Nasza zbiórka nie ograniczyła się tylko do sprzedaży takich smakołyków. Postawiliśmy na rywalizację. Po wpłaceniu wpisowego można było zagrać w turnieju piłkarzyków. Na Instagramie pojawił się film z turnieju. I choć na zdjęciu poniżej widzicie żółtą kartkę, to dodatek tylko do zdjęcia. Było  bardzo pokojowo i oczywiście szlachetnie 🙂

 piłkarzyki

 Przed nami jeszcze finałowe zmagania. Zbieramy nadal, aby jeszcze lepiej pomóc wybranej rodzinie. A na koniec nasz wynik:

FireShot Screen Capture #422 - 'Editing Untitled Infographic I Piktochart Infographic Editor' - magic_piktochart_com_editor_piktochart_3636126

 

 

 

 

 

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm