Domeny

Jak zwiększyć skalę swojego biznesu? – relacja z konferencji na Arena Szczecin

20 listopada o godzinie 9:00 w Szczecinie odbyła się konferencja pt. „Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu”. Na miejsce spotkania wybrano nową halę widowiskowo-sportową Arena Szczecin, a organizator – Bank Pekao SA – zaprosił do udziału lokalnych przedsiębiorców, którzy poszukują wiedzy na temat promocji swojej firmy w Internecie. W gronie partnerów nie zabrakło home.pl.

Po powitaniu wszystkich gości głos zabrał Dyrektor Banku Pekao SA Dariusz Chrastina, który omówił nowe, dedykowane rozwiązanie dla sektora MŚP – Pakiet Trwałych Korzyści. Dzięki zaangażowaniu i współpracy wszystkich zaproszonych partnerów każdy przedsiębiorca może od teraz rozpocząć działalność w Internecie przy minimalnym koszcie. Usługi home.pl, jako jeden z elementów wspomnianego pakietu, mogą być tym sposobem zarejestrowane na preferencyjnych warunkach. Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem http://www.pekao.com.pl/mis/Pakiet-Trwalych-Korzysci/.

pekao123776

Druga prelekcja została poprowadzona przez Patryka Górniaka z home.pl. Nasz przedstawiciel przez kilkadziesiąt minut prezentował zalety związane z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do budowania marki w sieci. Nie zabrakło również ciekawostek na temat znajomości adresów internetowych, hostingu i wymiernych korzyści z faktu posiadania firmowej poczty e-mail. W międzyczasie dla każdego uczestnika konferencji otworzyliśmy nasze stoisko, na którym służyliśmy poradami w zakresie oferty. Dla chętnych umożliwiliśmy bezpłatną rejestrację własnej domeny.

Wszystkie prezentacje zakończyły się tuż po godzinie 14. Goście mogli następnie skorzystać z przygotowanego lunchu i porozmawiać ze specjalistami na tematy biznesowe. Ze swojej strony jak najbardziej zachęcamy do udziału w kolejnych konferencjach – 25 listopada w Katowicach oraz 27 listopada w Lublinie. Wstęp jest bezpłatny, a zapisy dostępne są pod adresami:

https://konferencjaptk-katowice.evenea.pl/

https://konferencjaptk-lublin.evenea.pl/

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm