Szlachetna Paczka w home.pl – na start!

Już po raz czwarty włączamy się w bardzo szlachetną akcję. Komu pomagamy i jaki jest cel naszych działań? Co roku inna rodzina otrzymuje paczkę i co roku w inny sposób zbieramy pieniądze.

Paczkę, dla potrzebujących może przygotować każdy, zarówno firmy jak i pojedyncze osoby. Warto przygotowywać upominki w grupie, wtedy radość z pomagania jest większa. W home.pl rozpoczynamy działania dużo wcześniej. Naszą zbiórkę zaczynamy od sprzedaży pysznych kanapek, ciasta i marchewek. Później będą turnieje i wiele więcej atrakcji, o czym będziemy informować na Instagramie: #szlachetnapaczka #szlachetna #poznajhomepl. Po zakończeniu akcji spodziewajcie się relacji na blogu.

 collage_0

Rok temu w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 17 tysięcy rodzin, łączna wartość pomocy oszacowano na 33 miliony złotych. Średnio zaangażowanych w zrobienie paczki było 30 osób. Zachęcamy do przyłączenia się do tych szlachetnych działań. Więcej przeczytacie na stronie Szlachetnej Paczki.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Komentarzy

 1. oleandra12 Odpowiedz

  jest tak wiele instytucji, że można do woli wybierać i przebierać w instytucjach przy niesieniu pomocy. Wydaje mi się ze taka jednorazowa akcja i wiele szumu wcale nie przynosi tak pozytywnych efektów. Ja pomagam inaczej wspieram http://www.hospicjum-podkarpackie.pl/ i sądzę, że to dobra forma pomocy 🙂

  • Zgadzamy się jest takich wiele firm i instytucji. Jednak nie każda rodzina ma odwagę o taką pomoc prosić, dlatego my skorzystaliśmy z listy rodzin z naszego najbliższego regionu. Nie możemy się zgodzić, że akcja nie przynosi żadnych pozytywnych efektów – rodzina otrzymuje to, czego najbardziej potrzebuje, a ponadto także wiele więcej. Pracownicy angażują się w pomoc, zbiórki – to wyzwala w nich większą chęć do pomocy, co może ich również zachęcić do pomagania na gruncie prywatnym, a nie tylko biznesowym. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wesołych Świąt!

   • angella483 Odpowiedz

    Hej mam problem dlaczego nie mogę korzystać z disqus. com w moim telefonie? Proszę, usuńcie tą usterkę… :'(

Dodaj komentarz