Szlachetna Paczka w home.pl – na start!

Już po raz czwarty włączamy się w bardzo szlachetną akcję. Komu pomagamy i jaki jest cel naszych działań? Co roku inna rodzina otrzymuje paczkę i co roku w inny sposób zbieramy pieniądze.

Paczkę, dla potrzebujących może przygotować każdy, zarówno firmy jak i pojedyncze osoby. Warto przygotowywać upominki w grupie, wtedy radość z pomagania jest większa. W home.pl rozpoczynamy działania dużo wcześniej. Naszą zbiórkę zaczynamy od sprzedaży pysznych kanapek, ciasta i marchewek. Później będą turnieje i wiele więcej atrakcji, o czym będziemy informować na Instagramie: #szlachetnapaczka #szlachetna #poznajhomepl. Po zakończeniu akcji spodziewajcie się relacji na blogu.

 collage_0

Rok temu w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 17 tysięcy rodzin, łączna wartość pomocy oszacowano na 33 miliony złotych. Średnio zaangażowanych w zrobienie paczki było 30 osób. Zachęcamy do przyłączenia się do tych szlachetnych działań. Więcej przeczytacie na stronie Szlachetnej Paczki.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm