home.pl

blog.home.pl jednym z najlepszych w kraju!

Prowadzenie bloga przedstawiającego niuanse branży IT sprawia nam wielką przyjemność.  Tym bardziej, że blogowanie to nasza pasja i chcemy, abyście byli aktywnymi użytkownikami Internetu razem z nami. Dlatego też z ogromną radością przyjęliśmy informację, że blog.home.pl zajął 5 miejsce w konkursie zorganizowanym przez blogifirmowe.com!

Blog home.pl został sklasyfikowany jako Blog Dojrzały. Klasyfikacja ta przeznaczona jest dla firm, których działalność w blogosferze wynosi od 12 do 24 miesięcy – jest to wyznacznik pewnej systematyczności i ciągłości pracy. W tym roku odpowiedzialność za oceny poszczególnych blogów przypadła studentom Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Warto odnotować, że łączna liczba zgłoszeń wyniosła aż 191 projektów blogowych i wpisów.

 

Źródło - http://blogifirmowe.com

Źródło – http://blogifirmowe.com

Nasze wysiłki zostały również docenione w drugiej kategorii – Blogi dużych firm:

Źródło - http://blogifirmowe.com

Źródło – http://blogifirmowe.com

Miejsce w czołowej dziesiątce jest dla nas olbrzymią nobilitacją oraz motywacją, aby w przyszłości przedstawiać Wam coraz więcej informacji na temat rynku e-commerce, IT, domen i serwerów. Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy!

2 komentarze
 • jakub
  29 marca 2015 at 13:27
  Dodaj komentarz
 • dariush
  9 grudnia 2014 at 13:08
  Dodaj komentarz

  Gratuluję. W przyszłym roku życzę najwyższego stopnia podium. Mam nadzieję że jakoś się do tego przyczynie regularnie zaglądając, czytając, uczestnicząc w dyskusji na Państwa blogu.

  ——-

  http://www.esencjesmaku.pl

 • Dodaj komentarz

  *

  *