MENU

2 komentarze home.pl, Social media

blog.home.pl jednym z najlepszych w kraju!

gadżet

Prowadzenie bloga przedstawiającego niuanse branży IT sprawia nam wielką przyjemność.  Tym bardziej, że blogowanie to nasza pasja i chcemy, abyście byli aktywnymi użytkownikami Internetu razem z nami. Dlatego też z ogromną radością przyjęliśmy informację, że blog.home.pl zajął 5 miejsce w konkursie zorganizowanym przez blogifirmowe.com!

Blog home.pl został sklasyfikowany jako Blog Dojrzały. Klasyfikacja ta przeznaczona jest dla firm, których działalność w blogosferze wynosi od 12 do 24 miesięcy – jest to wyznacznik pewnej systematyczności i ciągłości pracy. W tym roku odpowiedzialność za oceny poszczególnych blogów przypadła studentom Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Warto odnotować, że łączna liczba zgłoszeń wyniosła aż 191 projektów blogowych i wpisów.

 

Źródło - http://blogifirmowe.com

Źródło – http://blogifirmowe.com

Nasze wysiłki zostały również docenione w drugiej kategorii – Blogi dużych firm:

Źródło - http://blogifirmowe.com

Źródło – http://blogifirmowe.com

Miejsce w czołowej dziesiątce jest dla nas olbrzymią nobilitacją oraz motywacją, aby w przyszłości przedstawiać Wam coraz więcej informacji na temat rynku e-commerce, IT, domen i serwerów. Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy!

  • dariush

    Gratuluję. W przyszłym roku życzę najwyższego stopnia podium. Mam nadzieję że jakoś się do tego przyczynie regularnie zaglądając, czytając, uczestnicząc w dyskusji na Państwa blogu.

    ——-

    http://www.esencjesmaku.pl

  • jakub

    Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Moja strona http://www.adfcolours.pl działa bardzo sprawnie. Polecam