Dla firm

Złote partnerstwo z Microsoft. Co to oznacza dla home.pl i klientów?

Miło nam poinformować, że home.pl uzyskał kompetencję Messaging od Microsoft dzięki uczestnictwu w programie Microsoft Partner Network.

Poziom Gold otrzymują partnerzy, którzy mają najwyższe kwalifikacje w dziedzinie rozwiązań opartych na produktach Microsoft. Uzyskanie takiego prestiżowego tytułu jest równoznaczne z wykorzystywaniem przez firmę zaawansowanych projektów technologicznych.

Dzięki uzyskaniu tego wyróżnienia nasi klienci:

  • otrzymują dużo konkretnej wiedzy na temat Office 365, a także innych usług Microsoft, które będą wdrażane w przyszłości;
  • mają łatwiejszy dostęp do specjalistów rozwiązań IT, dzięki serwisowi Microsoft Pinpoint. Jest to równoznaczne z uzyskaniem pełnego wsparcia technicznego w języku polskim dla produktów firmy Microsoft.

Korzyści dla home.pl to jeszcze lepszy dostęp do zasobów i wsparcia technicznego oraz biznesowego Microsoft. Dzięki temu łatwiej będzie nam zbadać, jakich usług oczekują klienci. Dostrzeżenie potencjału biznesowego firmy przez markę rozpoznawalną na całym świecie pozwoli na udoskonalenie działania oferowanych usług. Partnerstwo oznacza także włączenie naszej firmy do programu Signature Cloud Support, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z natychmiastowej pomocy inżynierów z Microsoft.

Połączone siły partnerów to lepsze i doskonalsze możliwości rozwoju, a także źródło dobrych pomysłów. Postaramy się wykorzystać to wyróżnienie jak najlepiej. O tym, jak wygląda partnerstwo pomiędzy Microsoftem a innymi podmiotami, możesz dowiedzieć się z  Twittera i Facebooka Microsoft Partner.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm