Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Minimum formalności i szybki zarobek, czyli zalety programu polecaj.pl

Minimum formalności i szybki zarobek, czyli zalety programu polecaj.pl

Program partnerski polecaj.home.pl istnieje już ponad 2 lata. Co miesiąc dołączają do niego kolejni wydawcy, którzy za rekomendowanie usług home.pl otrzymują prowizje. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji zarobku? Czy rozpoczęcie przygody z affilacją wymaga przebrnięcia przez stos dokumentów? Dla osób zainteresowanych pomysłem przygotowaliśmy również garść uniwersalnych porad, które umożliwią szybkie pomnażanie zysków. Na starcie oraz w przyszłości.

dsfdsfdsfs1213

Geneza systemu polecającego opiera się przede wszystkim na licznych sugestiach oraz informacjach uzyskanych od użytkowników home.pl przez Biuro Obsługi Klienta. Wielokrotnie w trakcie realizacji zgłoszeń mailowych i telefonicznych otrzymywaliśmy zapytania, czy w ramach zarejestrowania hostingu lub domeny dla innej firmy/osoby abonent otrzyma jakąś gratyfikację.

– Program polecaj.home.pl to idealny sposób na nagradzanie naszych lojalnych Klientów, którzy przekazują ofertę home.pl do przedsiębiorców zainteresowanych wejściem do sieci. Dzięki prostemu mechanizmowi rejestracji każdy może rozpocząć przygodę z programem w kilkanaście minut i zarabiać od pierwszej poleconej usługi. Premiowane jest również odnowienie usługi po roku, dlatego też warto namawiać swoich partnerów na opłacanie usług przed zakończeniem abonamentu – mówi Tomasz Konieczny, Account Manager polecaj.home.pl.

Jak zarejestrować się na polecaj.pl?

Wspomniana rejestracja nie wymaga od użytkownika wysyłania dodatkowych formularzy z podpisami do zawarcia umowy. Wszystko odbywa się online, na stronie https://polecaj.pl, a to skraca czas oczekiwania na tworzenie profilu wydawcy. Każdy chce zarabiać i to jak najszybciej, dlatego polecaj.home.pl to korzystne rozwiązanie. Jak się okazuje, nie tylko dla użytkowników próbujących dorabiać, ale również traktujących program prowizyjny jako główne źródło dochodu.

– Współpracuje z nami już ponad 2000 wydawców. Ich profil jest naprawdę różnorodny, wysokość wypłacanych prowizji zaczyna się od 100 zł, a kończy….na naprawdę ciekawych kwotach – twierdzi Tomasz Konieczny. Dotychczasowa suma wszystkich środków zarobionych wynosi ponad 625 tysięcy złotych. Jakie usługi można polecać zewnętrznym Klientom? Praktycznie, wszystkie oferowane przez home.pl: domeny, hosting, sklep, certyfikaty SSL i wiele innych. – Oferta stale się poszerza, niedawno dodaliśmy możliwość polecania pakietów Office 365 oraz homebiuro. Staramy się, aby każda nowość w home.pl była również udostępniona dla wydawców. To dla nich szansa na kolejne zyski. Warto dodać, że nie limitujemy zarobków w polecaj.home.pl. Im więcej usług zarejestruje się za pośrednictwem naszego Partnera, tym jego zysk będzie większy. Wysokość wypłacanej kwoty można także wyliczyć na stronie https://polecaj.pl/.

Niedawno w polecaj.home.pl przekroczono barierę 30000 poleconych usług. Każdy z Was może dołożyć do tego cegiełkę i otrzymać prowizję, która przyśpieszy realizację marzeń. Dlatego zachęcamy do rejestracji i wygenerowania pierwszych kodów śledzących. O czym powinien pamiętać nowy wydawca?

Po pierwsze – obserwować bieżące promocje

Na stronie http://polecaj.home.pl/promocje-i-aktualnosci/ publikowane są nowości oraz świeże informacje o promocjach dla danych produktów. Być może trafisz na promocję, która idealnie pasuje do sytuacji, w jakiej znalazł się Twój Klient. Warto analizować wszystkie słowa, jakie przekazuje Ci w trakcie rozmowy. Szczególnie powinieneś zwrócić uwagę na wyrażenia negatywne, wątpliwości i pytania. W ten sposób opisze, czego dokładnie potrzebuje, a ty pomożesz mu polecając odpowiednią usługę w niskiej cenie.

Po drugie – nie bój się polecać usług wśród znajomych i w swoim środowisku

Sąsiedzi znają Cię od dziecka? Składałeś u znajomych rodziców komputer? Utrzymujesz kontakt z przyjaciółmi ze szkoły? To ogromna zaleta i duży potencjał do pozyskania Klientów. Wielu ludzi myśli o udanym biznesie, każdy ma inne potrzeby, ale wszystkich łączy jedno – obecność w Internecie. Dlatego w znanym sobie środowisku masz większe szanse, bo zaufanie wobec twojej osoby jest bardzo wysokie. A pamiętaj, że takie działanie jest pozytywne, bo przecież dobra opinia o usługach trafi do osób, które były dla Ciebie wcześniej nieosiągalne. Marketing szeptany może się okazać kluczem do sukcesu!

Po trzecie – warto oferować usługi w pakiecie

Znajomy szuka platformy do otwarcia sklepu internetowego? To idealna okazja, aby zaproponować mu w atrakcyjnej cenie Click Shop, z własną domeną .pl oraz oprogramowaniem do fakturowania online homebiuro. Dzięki temu otrzyma kompleksowe i gotowe rozwiązanie do uruchomienia sprzedaży w Internecie. Zasłyszałeś na ulicy, że właściciel pobliskiego sklepu sportowego chciałby uruchomić stronę www? Zaproponuj Kreatora Click Web z domeną – gotowe szablony i łatwe tworzenie witryny spowodują, że obaj będziecie zadowoleni.