Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

home.pl najlepszym nowym partnerem Microsoft na MPSC 2015

home.pl najlepszym nowym partnerem Microsoft na MPSC 2015

We wtorek dotarła do nas świetna wiadomość z trwającej w Serocku konferencji Microsoft Partner Strategy Conference 2015. W hotelu Travil, tuż po godzinie 15:00 rozdano nagrody dla firm, które aktywnie rozwijają rynek polskich przedsiębiorców w oparciu o produkty firmy Microsoft. W wydarzeniu wzięło udział około 400 partnerów, którzy współpracują z technologicznym gigantem z Redmond. W kategorii „Najlepszy nowy partner” statuetkę wręczono do rąk CEO home.pl – Marcina Kuśmierza. To efekt doskonałej współpracy między firmami, która została zainicjowana w zeszłym roku.

Wydarzenie przyniosło kilka ciekawych informacji, które w perspektywie kolejnych miesięcy mogą mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju aplikacji biurowych. W trakcie sesji głównej głos zabrali m.in. Dyrektor Generalny polskiego udziału Microsoft Ronald Binkofski, Dyrektor Sektora Małych, Średnich Firm i Partnerów Przemysław Szuder, a także dr Witold Jankowski, prezes ICAN Instutute. Microsoft zaprezentował na niej specyfikę oraz dynamikę rynku w Polsce oraz kolejne wyzwania, stojące przed partnerami.

12167768_985551014839458_808707739_n

W środowe popołudnie przedstawiciele home.pl uczestniczyli w kolejnych prezentacjach „Surface i Windows”, czy „aspekty prawne Chmury”. Microsoft zaproponował również obecnym lekcję organizacji miejsca pracy pt. Modern Workplace. Dowiedzieliśmy się na niej, jak optymalnie połączyć zalety komunikatorów Skype i Yammer z narzędziami typu OneNote oraz Sharepoint.

Wyróżnienie home.pl z grona tak licznej grupy jest dla nas nobilitacją oraz dowodem, że nasze działania i kontakt z polskimi przedsiębiorcami, interesującymi się Office 365 są coraz lepsze. Dziękujemy!

button-office