Ten jedyny raz – offline. Świętujemy 18 lat!

Osiągnięcie pełnoletniości to powód do świętowania. Dlatego pracując w dojrzałej już firmie postanowiliśmy uczcić 18 lat home.pl. Wydarzenie odbyło się w wyjątkowym miejscu. Był też gość – niespodzianka, pyszny tort, a nawet wywiad z zarządem.

Trafostacja Sztuki, w której się spotkaliśmy to przykład nadania dawnej przestrzeni nowoczesnego charakteru.  Budynek ten ma już ponad 100 lat. Do końca II wojny światowej mieściła się w nim podstacja prądu, a po wojnie produkowano tam zabawki. Obiekt stał opuszczony i niszczał przez ponad 20 lat – po latach przywrócono mu dawną świetność. Jego nazwa przypomina o pierwotnym przeznaczeniu.

Z przyjemnością rozglądaliśmy się po tej nowoczesnej przestrzeni, z częściowo przezroczystą podłogą. Wystrój nawiązywał do naszych kolorów z logo: bieli, czerni oraz czerwieni. Dzięki temu jeszcze bardziej był podkreślony charakter imprezy i powód, dla którego tam się znaleźliśmy.

[envira-gallery id="4256"]

Po zebraniu się w wielkiej hali (na co dzień wystawienniczej) posłuchaliśmy powitanie prezesa home.pl i oficjalnie rozpoczęliśmy świętowanie.

Rozmowa rekrutacyjna zarządu

Na początek – panel dyskusyjny z zarządem. Tutaj mieliśmy okazję poznać zarząd od bardziej prywatnej strony. Mimo że panowie spędzają większość dnia przy nowych technologiach, okazało się, że mają także inne ciekawe zainteresowania.

Dla tych z nas, którzy w firmie są od niedawna, była to okazja, żeby dowiedzieć się, jak wyglądały początki home.pl. Od 1997 roku wydarzyło się naprawdę wiele: zmiana siedziby firmy, wielka awaria prądu w Szczecinie, wprowadzenie nowych produktów i powiększenie zespołu z 3 osób do prawie 280 (o tym, co się wydarzyło w każdym roku  pisaliśmy tutaj). Członkowie zarządu opowiedzieli nam także, jak wyglądała ich rozmowa rekrutacyjna do home.pl.

[envira-gallery id=”4239″]

Po dyskusji udaliśmy się piętro niżej, aby ze sobą chwilę porozmawiać. Ponieważ firma pracuje całą dobę, nie zawsze udaje nam się spotkać z koleżankami i kolegami z innych działów.

[envira-gallery id="4273"]

Po przyjściu do wielkiej hali czekała na nas niespodzianka – Margaret z zespołem. Młoda i energiczna wokalistka jeszcze bardziej wprowadziła nas w urodzinowy nastrój. Zaśpiewała swoje piosenki (również z nowej płyty), a także kilka zagranicznych przebojów. _MG_9911

Po tym udanym, radosnym występie nadszedł czas na pyszny tort! Idealnie wpasował się w klimat naszej urodzinowej strony >> https://18lat.home.pl/

_MG_9410

Na koniec urodzinowe zdjęcie. To właśnie te osoby odbierają telefony od klientów, udoskonalają usługi, zarządzają poszczególnymi działami, a także publikują posty na firmowym Facebooku.

Każdy wnosi do home.pl swój punkt widzenia, pomysły i doświadczenie. Patrząc na liczbę osób na zdjęciu i coroczny wzrost zatrudnienia, przy kolejnych 18. urodzinach będziemy musieli zrobić zdjęcie na zewnątrz 🙂

_MG_0389

Chcesz zobaczyć “z bliska” kto, czym się zajmuje? Wejdź tutaj i wybierz odpowiedni dział. Jeśli myślisz, że home.pl stanowią tylko programiści, administratorzy i osoby od zawsze związane z IT…będziesz zdumiony 🙂

Jeśli chcesz do nas dołączyć – wejdź bezpośrednio w nowe oferty

Patrząc na obecny rozwój technologii – kolejne 18 lat minie nam bardzo szybko. Dziękujemy wszystkim klientom, że tyle z nami już są. Bez Was tej firmy by nie było.

Z serdecznymi pozdrowieniami ze Szczecina,

zespół home.pl

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm