home.pl

Ten jedyny raz – offline. Świętujemy 18 lat!

Osiągnięcie pełnoletniości to powód do świętowania. Dlatego pracując w dojrzałej już firmie postanowiliśmy uczcić 18 lat home.pl. Wydarzenie odbyło się w wyjątkowym miejscu. Był też gość – niespodzianka, pyszny tort, a nawet wywiad z zarządem.

Trafostacja Sztuki, w której się spotkaliśmy to przykład nadania dawnej przestrzeni nowoczesnego charakteru.  Budynek ten ma już ponad 100 lat. Do końca II wojny światowej mieściła się w nim podstacja prądu, a po wojnie produkowano tam zabawki. Obiekt stał opuszczony i niszczał przez ponad 20 lat – po latach przywrócono mu dawną świetność. Jego nazwa przypomina o pierwotnym przeznaczeniu.

Z przyjemnością rozglądaliśmy się po tej nowoczesnej przestrzeni, z częściowo przezroczystą podłogą. Wystrój nawiązywał do naszych kolorów z logo: bieli, czerni oraz czerwieni. Dzięki temu jeszcze bardziej był podkreślony charakter imprezy i powód, dla którego tam się znaleźliśmy.

Po zebraniu się w wielkiej hali (na co dzień wystawienniczej) posłuchaliśmy powitanie prezesa home.pl i oficjalnie rozpoczęliśmy świętowanie.

Rozmowa rekrutacyjna zarządu

Na początek – panel dyskusyjny z zarządem. Tutaj mieliśmy okazję poznać zarząd od bardziej prywatnej strony. Mimo że panowie spędzają większość dnia przy nowych technologiach, okazało się, że mają także inne ciekawe zainteresowania.

Dla tych z nas, którzy w firmie są od niedawna, była to okazja, żeby dowiedzieć się, jak wyglądały początki home.pl. Od 1997 roku wydarzyło się naprawdę wiele: zmiana siedziby firmy, wielka awaria prądu w Szczecinie, wprowadzenie nowych produktów i powiększenie zespołu z 3 osób do prawie 280 (o tym, co się wydarzyło w każdym roku  pisaliśmy tutaj). Członkowie zarządu opowiedzieli nam także, jak wyglądała ich rozmowa rekrutacyjna do home.pl.

Po dyskusji udaliśmy się piętro niżej, aby ze sobą chwilę porozmawiać. Ponieważ firma pracuje całą dobę, nie zawsze udaje nam się spotkać z koleżankami i kolegami z innych działów.

Po przyjściu do wielkiej hali czekała na nas niespodzianka – Margaret z zespołem. Młoda i energiczna wokalistka jeszcze bardziej wprowadziła nas w urodzinowy nastrój. Zaśpiewała swoje piosenki (również z nowej płyty), a także kilka zagranicznych przebojów. _MG_9911

Po tym udanym, radosnym występie nadszedł czas na pyszny tort! Idealnie wpasował się w klimat naszej urodzinowej strony >> https://18lat.home.pl/

_MG_9410

Na koniec urodzinowe zdjęcie. To właśnie te osoby odbierają telefony od klientów, udoskonalają usługi, zarządzają poszczególnymi działami, a także publikują posty na firmowym Facebooku.

Każdy wnosi do home.pl swój punkt widzenia, pomysły i doświadczenie. Patrząc na liczbę osób na zdjęciu i coroczny wzrost zatrudnienia, przy kolejnych 18. urodzinach będziemy musieli zrobić zdjęcie na zewnątrz 🙂

_MG_0389

Chcesz zobaczyć “z bliska” kto, czym się zajmuje? Wejdź tutaj i wybierz odpowiedni dział. Jeśli myślisz, że home.pl stanowią tylko programiści, administratorzy i osoby od zawsze związane z IT…będziesz zdumiony 🙂

Jeśli chcesz do nas dołączyć – wejdź bezpośrednio w nowe oferty

Patrząc na obecny rozwój technologii – kolejne 18 lat minie nam bardzo szybko. Dziękujemy wszystkim klientom, że tyle z nami już są. Bez Was tej firmy by nie było.

Z serdecznymi pozdrowieniami ze Szczecina,

zespół home.pl