Speed Recruitment, czyli szybkie randki rekrutacyjne

20 listopada organizujemy całodobowy hackathon, dla tych którzy chcą szukać sposobu na to, aby Internet stał się narzędziem prostym dla każdego. To nie jedyne wydarzenie tego jesiennego weeekendu. Będzie też Speed Recruitment, czyli rekrutacja bez CV, marynarki i stresu.

Szklane ławy, zza wielkim blatem ukryta recepcjonistka, a obok kandydat w niewygodnej marynarce na równie niewygodnym krześle. Ze stresu ściska CV. To nie koszmar. To częsty widok podczas rozmowy rekrutacyjnej. My na co dzień jesteśmy daleko od takiego schematu. Mimo to chcemy zrobić coś więcej. Chcemy rozmowy. Takiej podczas, której zapytacie bez stresu o to, co faktycznie Was interesuje. Dlatego wprowadziliśmy kilka nowości:

  • luźna rozmowa,
  • wygodny ubiór,
  • możliwość odbycia kilku rozmów na różne stanowiska,
  • obecność pracownika z danego działu, nie tylko rekrutera.

Podczas standardowych rozmów o pracę można ubiegać się o jedno stanowisko. Podczas Speed Recruitment można dowiedzieć się, jak wygląda praca na kilku stanowiskach. Do wyboru:  Specjalista ds. Zarządzania Mediami; Specjalista ds. Reklamy Internetowej; Grafik; Administrator Systemów Informatycznych (Linux/Windows); Administrator Sieciowy (Routing/Switching); Programista PHP, Perl, Python; Architekt Oprogramowania i Architekt Systemów Informatycznych.

Obok osoby rekrutującej będzie także osoba, która już pracuje na stanowisku, które Was interesuje. Dzięki temu dowiecie się u źródła jak wyglądają codzienne obowiązki, jakie są największe wyzwania w pracy itp.

Zasady
1. Jeśli chcecie wziąć udział w randce z home.pl wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ.
2. Podczas rejestracji wybieracie stanowisko, jakie Was interesuje (możesz kilka).
3. Po rejestracji dostajecie od nas maila z zaproszeniem i godziną randki.
4. Nasza randka będzie trwała 15 minut. Przez pierwsze 5 minut my zadajemy pytania, przez następne 5 minut kandydat zadaje pytania nam, a w ciągu ostatnich 5 minut będziemy mieli czas na luźną rozmowę.
5. Jeśli między nami zaiskrzy na pewno zaprosimy na kolejną randkę 🙂

Spotkamy się w przyjemnie urządzonych wnętrzach, których na co dzień służą do pracy w ciszy. Nie przypominają typowych biurowych boxów.

[envira-gallery id=”4465″]

To niespotykana okazja, by poznać naszych pracowników i porozmawiać o tym, jak się u nas pracuje, zadać pytania na każdy temat. Spotkajmy się 21 listopada w siedzibie home.pl przy ul. Zbożowej 4, wejście B, 4 piętro.

Warto śledzić także wydarzenie Speed Recruitment na Facebooku – tutaj będziemy prezentować osoby, z którymi spotkacie się na randkach rekrutacyjnych. Dzięki temu zredukujemy stres przed rozmową do minimum 🙂

rejestracja

Wydarzenie, które również tego dnia będzie odbywać się naszej siedzibie – ULTRA INNOVATION

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm