Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Aktualizacja poczty 9/10 maja – moduł Prezentera, szybkie odpowiedzi i wiele więcej!

Aktualizacja poczty 9/10 maja – moduł Prezentera, szybkie odpowiedzi i wiele więcej!

Kolejna aktualizacja poczty za nami. Tym razem skupiliśmy się na kilku poprawkach już dostępnych funkcjonalności, ale nie zapomnieliśmy także o nowościach. Będą one odczuwalne zwłaszcza dla użytkowników licencji Cloud Email Xchange. Zapoznaj się z najważniejszymi zmianami.

POPRAWKI

 • Przywrócono obsługę średnika do rozdzielania adresów email przy tworzeniu wiadomości.
 • Zwiększenie listy wyświetlanych wiadomości – standardowo lista wiadomości zawiera teraz 50 pozycji. Przy przewinięciu listy do ponad 80% ładowane jest kolejnych 200 maili itd. W rezultacie przeglądanie listy na urządzeniach mobilnych (czy nawet na zwykłej przeglądarce) jest szybsze.
 • Automatyczne zawijanie tekstu – dla wiadomości w formacie tekstowym tekst jest automatycznie zawijany po 80 znakach, co zwiększy komfort użytkowania poczty na urządzeniach mobilnych. Opcja zawijania tekstu znika tym samym z ustawień poczty.
 • Przywrócono działanie opcji ‘Przewodnik po aplikacji’. Kliknięcie na opcję ‘Wprowadzenie’ lub ‘Przewodnik po tej aplikacji’ spowoduje uruchomienie przyjaznej instrukcji, która opisuje poszczególne element panelu pocztowego.
 • Cloud Email Xchange – zaktualizowano OX Tender do wersji 7.2.22, tym samym poprawiono wyszukiwanie maili w Outlook 2016.
 • Cloud Email Xchange – zmieniony wygląd dla dysków zewnętrznych w DRIVE.

NOWOŚCI

 • SZYBKA ODPOWIEDŹ – na ekranie przeglądania wiadomości pojawił się przycisk ‘Szybka odpowiedź’, który rozwija małe okienko (pod wiadomością) do wpisania treści i jej wysłania. Funkcja widoczna jest na zdjęciu poniżej:
Po kliknięciu na przycisk "Szybka odpowiedź" pojawi się okno do wysłania wiadomości.

Po kliknięciu na przycisk „Szybka odpowiedź” pojawi się okno do wysłania wiadomości.

 

 • SPOTKANIA PO SPOTKANIU –  w kalendarzu można wystawić tzw. follow-up meeting (czyli Dalsze działania):
Wystawianie kolejnych spotkań można realizować szybciej.

Wystawianie kolejnych spotkań można realizować szybciej.

 

 • LINKI DO POCZTY W PRZEGLĄDARCE – poczta home.pl jako domyślny klient do obsługi linków typu mailto (Ustawienia -> Poczta)? Tak, jest to już dostępne, ponadto możemy również określić, czy aplikacja może korzystać z centrum powiadomień (Ustawienia podstawowe).

 

 • CLOUD EMAIL XCHANGE: MODUŁ PREZENTERA dla plików PDF/PPTX/PPT. Funkcja umożliwia uruchomienie prezentacji wybranego pliku (analogicznie do tego co teraz oferuje np. PowerPoint) dla swoich klientów/pracowników. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość prowadzenia prezentacji zdalnych bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji – rozpoczynamy prezentację i zapraszamy uczestników poprzez emaila:

 

Moduł Prezentera pozwala przedstawić np. ofertę firmy zdalnie do użytkowników, którzy otrzymają zaproszenie na maila.

Moduł Prezentera pozwala przedstawić np. ofertę firmy zdalnie do użytkowników, którzy otrzymają zaproszenie na maila.

 

 • CLOUD EMAIL XCHANGE – nowość dla modułów OX Text/OX Spreadsheet:  lista ostatnio otwieranych/edytowanych dokumentów;

 • CLOUD EMAIL XCHANGE – Tryb Gościa. Od teraz użytkownik licencji Cloud Email Xchange może zaprosić do wspólnej na poszczególnych modułach (Drive, Kalendarz, Kontakty, Zadania) dowolnego użytkownika.