home.pl działa charytatywnie – zobacz jak pomogliśmy zwierzakom i dzieciom!

Koniec roku zawsze kojarzy się ze świętami, zakupami oraz ciągłym pośpiechem. Warto jednak na chwilę stanąć i sprawdzić, czy dookoła nas nie ma instytucji lub osób, które potrzebują pomocy. Każde wsparcie jest na wagę złota, dlatego pracownicy home.pl postanowili uruchomić w grudniu 2 akcje charytatywne.

Pomagamy bezdomnym zwierzakom ze schroniska w Szczecinie

Gosia i Magda, które pracują na co dzień w zespole sprzedaży uwielbiają zwierzęta. Zaproponowały więc, aby przez 2 tygodnie pracownicy zebrali jak najwięcej rzeczy, które pomogą przetrwać świąteczny okres bezdomnym psom i kotom ze schroniska w Szczecinie . Na efekty nie trzeba było długo czekać – przygotowany kufer zapełnił się błyskawicznie:

img_4941

img_4942

Wszystkie koce, karmy i puszki z jedzeniem opuściły już biuro home.pl i trafiły do najpotrzebniejszych zwierzaków.

Kiermasz przedświąteczny i aukcje!

Kiedy wydawało się, że to już koniec charytatywnych wyzwań – na horyzoncie pojawiła się kolejna możliwość wsparcia. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć Oddział Św. Mikołaja Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK1 w Szczecinie (więcej informacji na temat instytucji znajdziesz TUTAJ). Budynek, w którym leczeni są mali pacjenci wymaga gruntownego remontu, co też przekłada się na konieczność uzyskania większych środków finansowych. W tym celu przygotowaliśmy kiermasz dla pracowników, na którym można zakupić wypieki, przetwory (wszystko wykonane samodzielnie!), gadżety firmowe, książki i zabawki.

img_5005
img_4987
img_4977
img_4963

Równolegle z kiermaszem działały również aukcje, w których pracownicy mogli licytować ciekawe gadżety – m.in. piłki z podpisami zawodników Pogoni Szczecin i Legii Warszawa, bluzy naszego partnera Brand24, wyroby handmade, przenośne pamięci, kubki termiczne i wiele innych.

Wynik?

Udało nam się zebrać 6685zł 83 gr!

Dla porównania, rok temu kwota wyniosła 3 206zł. Ale za rok postaramy się ten wynik jeszcze podbić w górę 🙂 Pieniądze zostały już przekazane na remont placówki i mamy nadzieję, że nasza pomoc choć trochę poprawi warunki leczenia dzieci.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm