Praca w dobrym klimacie – home.pl strategicznym partnerem dla Szczecina

Czy w Szczecinie jest dobry klimat do pracy? My uważamy, że tak! Dzisiaj na konferencji pt. “Szczecin rekrutuje” home.pl zostało partnerem strategicznym kampanii, zorganizowanej przez Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Celem akcji jest promocja nowych miejsc pracy. Szczegóły przedstawił prezydent Piotr Krzystek.

Od 16 stycznia do końca miesiąca w największych portalach internetowych oraz portalach z ogłoszeniami pracy pojawią się banery reklamowe z hasłem kampanii „Jest praca w dobrym klimacie“, które kierują do głównego serwisu kampanii www.kariera.szczecin.eu.

Konferencja “Szczecin rekrutuje” – 16.01.2017

Kampania jest skierowana do mieszkańców czterech województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. O akcji dodatkowo informują 30 sekundowe spoty, które pojawią się na antenie w Polskiego Radia Szczecin, Polskiego Radia Koszalin i Radia Zielona Góra, a w głównych miastach (w Gorzowie, Pile, Koszalinie, Szczecinie i Stargardzie) zawisną także 34 billboardy z kreacją kampanii.

Szukasz ciekawej pracy? Sprawdź naszą ofertę na welcome.home.pl:

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm