home.pl na finale regat The Tall Ships Races 2017

Odbywające się w dniach 5-8 sierpnia regaty The Tall Ship Races są największym wydarzeniem dla miłośników żeglarstwa na całym świecie. Po raz trzeci gospodarzem imprezy jest Szczecin, który w poprzednich edycjach ugościł łącznie ponad 4 miliony uczestników. W tym roku żeglarska impreza nie obędzie się bez naszego udziału. 5 i 6 sierpnia na przeciwko biurowca Lastadia Office, przy bulwarach szczecińskich, pojawi się namiot technologiczny home.pl.

Wspólnie z partnerami akcji: Microsoft Polska, Intel, National Geopgraphic Traveller, Kaspersky, Polbit, Asseco Data Systems, Radix oraz Eurid przygotowaliśmy moc atrakcji, aby umilić czas wszystkim gościom regat. W strefie home.pl pojawią się:

Okulary VR

Wirtualna rzeczywistość zdobywa coraz większą popularność, również w Polsce. W namiocie home.pl do dyspozycji gości będzie urządzenie HTC Vive oraz specjalne gry i prezentacje przygotowane przez firmę Intel. Uczestnicy będą mogli mieli okazję poznać nowoczesną technologię, której używają na co dzień największe firmy na świecie oraz miłośnicy gier komputerowych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Xbox One z Kinectem

Konsola firmy Microsoft jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do domowej rozrywki dla całej rodziny. Dołączony sensor ruchu pozwala na korzystanie z gier, w których można spalić dodatkowe kalorie.

Microsoft Surface Pro 4 z Office 365

Jeżeli nie lubisz gier na konsole to możesz również sprawdzić nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Laptop Microsoft Surface Pro 4 to idealne połączenie mobilności, szybkości działania i możliwości. Na miejscu sprawdzisz, jak urządzenie współpracuje z pakietem biurowym Office 365 i korzysta z technologii chmury.

Blenderbike

Przygotowywanie ulubionego koktajlu nigdy nie było…bardziej pomysłowe! W namiocie home.pl pojawi się specjalny rower, dzięki któremu zmiksujesz owoce i otrzymasz orzeźwiający napój.

Kino pod chmurką

Wieczorny seans ze znanymi i lubianymi filmami? Przyjdź do naszej strefy w sobotę i niedzielę o godzinie 19:00. Rozpoczniemy wtedy specjalny pokaz dla kinomaniaków. W sobotę wrócimy na chwilę do kultowych lat 90-tych dzięki Młodym Wilkom, w niedzielę z kolei o tej samej porze wyświetlimy film-niespodziankę dla fanów branży IT oraz dobrych komedii!

Popcorn i lemoniada

Na bulwary zawitają klasyczne, amerykańskie przysmaki. Goście strefy home.pl będą mieli okazję skosztować prażonej kukurydzy w stylowym opakowaniu oraz lemoniady, która ugasi pragnienie.

 

Gdzie nas znaleźć podczas finału regat The Tall Ships Races 2017?

Więcej szczegółów znajduje się na naszej, dedykowanej całemu wydarzeniu stronie pod adresem https://home.pl/tsr

PARTNERZY

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm