Uczyń świat prostym – RUSZYŁY ZAPISY do trzeciej edycji hackatonu Ultra Innovation!

Kodujesz? Analizujesz? Rysujesz? A może masz po prostu głowę pełną dobrych pomysłów? To świetny moment, aby uruchomić szare komórki i wykorzystać je w dobrym celu! Zarejestruj swój zespół na nasz hackaton Ultra Innovation, uczyń świat Internetu prostym i wygraj atrakcyjne nagrody.

Czym jest hackaton?

To całodobowy maraton programistyczny, który polega na opracowaniu rozwiązania danego problemu. Unikalność wydarzenia polega na tym, iż problem jest przedstawiany na 5 minut przed rozpoczęciem zmagań. Zespoły muszą w ciągu 24 godzin nie tylko się zorganizować, ale również przedstawić swój pomysł w trakcie prezentacji przed jurorami.

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje Ultra Innovation!

 

 

Co wyróżnia hackaton Ultra Innovation od innych konkursów dla programistów?

Uczestnicy wielokrotnie podkreślali w trakcie poprzednich edycji, że są pozytywnie zaskoczeni nie tylko organizacją, ale również warunkami w trakcie Ultra Innnovation. Całość odbywa się bowiem w siedzibie lidera usług hostingowych, na dodatek uczestnicy mają dostęp do strefy noclegowej oraz posiłków. Bardzo ważnym elementem akcji (który powoduje, że nasz hackaton jest jedyny w swoim rodzaju!) jest fakt, iż opracowane pomysły drużyny zabierają ze sobą. Tym samym udział w imprezie nie jest tożsamy z udostępnieniem opracowanej technologii organizatorowi bądź partnerom i sponsorom. To, co wymyślisz – możesz dopracować później i sprzedać!

Innym czynnikiem, który podnosi atrakcyjność Ultra Innovation jest całodobowa pomoc mentorów – specjalistów z branży IT z wieloletnim doświadczeniem. To osoby, które będą analizować Twój pomysł pod kątem technologicznym oraz biznesowym, a także odpowiadać na Twoje pytania.

Poznaj opinię uczestników poprzednich edycji

Jak zarejestrować swój udział w Ultra Innovation 2017?

Masz gotowy zespół złożony maksymalnie z 5 osób? Wejdź na https://ultrainnovation.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czekaj na nasz odzew i przygotuj się do najlepszego maratonu dla programistów. Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona i jak pokazuje nasze doświadczenie – zapisy na ostatnią chwilę nie są dobrym pomysłem. Im wcześniej uda Ci się wysłać zgłoszenie, tym większa szansa, że weźmiesz udział.

Przeczytaj nasze podsumowania poprzednich edycji Ultra Innovation

Tożsamość w sieci może być bezpieczna – podsumowanie Hackatonu Ultra Innovation 2016

Ultra Innovation uczynił świat prostym – podsumowanie pierwszego hackathonu home.pl

 

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm