Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

SteelPoster to #MistrzowieeCommerce – poznaj najlepsze sklepy internetowe w home.pl!

SteelPoster to #MistrzowieeCommerce – poznaj najlepsze sklepy internetowe w home.pl!

Sukces w sprzedaży internetowej nie zawsze wynika z ceny. Jeżeli nie jesteś w stanie zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwa, komfortu w przeglądaniu produktów oraz świetnej obsługi – nawet najlepsza promocja nie spowoduje, że Twój sklep online będzie wyróżniał się na tle konkurencji. A każdy biznes zaczyna się przede wszystkim od pomysłu. To on decyduje o tym, czy mamy w ogóle szansę zaistnieć w Internecie. Szukasz inspiracji lub impulsu do rozwoju swojej firmy? Poznaj historie sukcesu klientów home.pl, którzy zainwestowali we własny e-sklep.

W cyklu Mistrzowie Ecommerce przedstawiamy najlepsze sklepy internetowe, działające w home.pl. Znajdziecie w nim nie tylko ciekawe i inspirujące wypowiedzi właścicieli firm. Przekonacie się również, że każdy produkt można opakować w pasję oraz zaangażowanie, a obsługa sklepu internetowego nie musi być skomplikowana.

Bohaterem pierwszej odsłony jest…

 

SteelPoster to sklep internetowy, który działa w home.pl nieprzerwanie od grudnia 2016 roku. Jego właściciel zdecydował się skorzystać nowoczesnych metod sprzedaży online dla produktów wytwarzanych ręcznie (tzw. manufaktura). Dzięki temu uzyskał ciekawy efekt łączący zyskujące znowu na popularności zagadnienie DiY („zrób to sam”) z klimatem retro, w którym żyli nasi dziadkowie i ojcowie. Blachy dekoracyjne charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością – sklep oferuje wiele różnych grafik, w zależności od pomieszczenia, okazji lub… poczucia humoru. W ten sposób możemy wyposażyć kogoś ze znajomych lub rodziny w oryginalny i miły dla oka prezent.

Czynnikiem wyróżniającym sklep SteelPoster jest z pewnością przejrzysta i czytelna szata, dostosowana również do urządzeń mobilnych. W połączeniu z katalogiem wzorów umieszczanych na blachach budzi pozytywne emocje. Jest to doskonały przykład ekspozycji swojego produktu w różnych odmianach.

Ciekawostka

Blachy dekoracyjne od SteelPoster są tak fajne, że…. zamówiliśmy je do naszego biura 😉

 

home.pl: Skąd pomysł na taki biznes? Dlaczego blachy?

Małgorzata Kowalska (SteelPoster): Lubimy otaczać się przedmiotami, dzięki którym czujemy się dobrze. Doceniamy rzeczy ładne, nietypowe, inne niż wszystkie. Zamiłowanie do pop-artu oraz chęć tworzenia oryginalnych stylowych dekoracji z prostym montażem zaowocowała powstaniem manufaktury SteelPoster.

Jak powstała pierwsza blacha?

Inspiracje czerpiemy z życia codziennego. Projektujemy i przenosimy na blachę wzory, z których tworzymy limitowane serie naszych produktów. SteelPostery są ręcznie modelowanie z metalu. Jesteśmy manufakturą, a każdy wzór jest dziełem artysty i rzemieślnika.

Najciekawsze lub najbardziej nietypowe zamówienie, jakie kiedykolwiek pojawiło się w sklepie?

Mamy wiele wzorów z których każdy wybierze coś dla siebie. Robimy także blachy według pomysłu i na indywidualne zamówienie Klienta. Kilka miesięcy temu w naszym sklepie internetowym pojawiło się dające do myślenia zamówienie. Klient K.J. (pisownia oryginalna) złożył zamówienie na blachę pt. „Dom kota” 🙂

Dlaczego sklep w home.pl?

Szukaliśmy dostawcy sklepu internetowego, który zaoferuje możliwość modyfikacji gotowych szablonów oraz dodawania elementów podnoszących atrakcyjność sklepu. Taki produkt zaoferował home.pl.

home.pl: Wyzwania i plany na najbliższe miesiące?

Chcemy pokazać nasz produkt jak największej liczbie klientów. Zależy nam, aby mogli oni porównać ręcznie robioną blachę z tym co oferuje rynek. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie lub na efektowny prezent. Chcemy pokazać ludziom jak w prosty sposób, bez dziur w ścianie, odmienić wnętrze nadając mu indywidualny charakter.

Sylwetka Mistrza Ecommerce – Steel Poster

Nazwa sklepu: Steel Poster

W home.pl od: grudzień 2016

Adres sklepu: https://steelposter.pl

Branża Ecommerce: dekoracje

Wyzwanie: jak sprawić, aby kawałek blachy stał się atrakcyjny?

Cechy sprzedawanych produktów: wysoka jakość wykonania, prostota montażu, różnorodność