Poznaj home.pl w nowej odsłonie. Zmieniamy się na lepsze!

Zupełnie nowy serwis WWW dostosowany do urządzeń mobilnych, szybka wyszukiwarka domen i prostsze logowanie – to tylko niektóre nowości, które już niedługo będzie można zauważyć w home.pl. Jako prawdziwy numer 1 wśród operatorów hostingowych w Polsce zmieniamy się i wkraczamy w nową erę. Zapraszamy, abyście byli w niej razem z nami.

W nowym serwisie już wkrótce znajdzie się kilkadziesiąt usług dla osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. To, co pozostanie niezmienne, to bezpieczeństwo i stabilność dla ponad 2 milionów użytkowników korzystających na co dzień z usług home.pl. A co zmienimy na lepsze?

Szybciej, bardziej intuicyjnie i mobilnie

Użytkownicy, którzy wkrótce odwiedzą serwis WWW home.pl, poznają go na nowo. Szykowane przez nas zmiany to m.in:

  • nowy design serwisu internetowego,
  • nowa, intuicyjna i bardzo szybka wyszukiwarka domen, która podpowie ciekawe rozwiązania w przypadku, gdy wyszukiwana domena jest już zajęta,
  • nowy, przyjaźniejszy i szybszy proces transakcyjny,
  • wprowadzenie elastycznych abonamentów miesięcznych na wiele usług.
Nowy wygląd serwisu home.pl
Nowy wygląd serwisu home.pl

Nowa jakość Panelu Klienta

Zmiany obejmą jednak nie tylko to, co da się zauważyć na pierwszy rzut oka. Udostępnimy także nowy Panel Klienta home.pl oferujący wiele usprawnień, które ułatwią zarządzanie swoimi usługami. Nasz nowy panel to m.in.:

  • nowa, intuicyjna obsługa domen oraz hostingu,
  • nowy wygląd i prosta obsługa,
  • szybki dostęp do wszystkich usług,
  • nowy, przejrzysty system powiadomień o fakturach,
  • wygodna obsługa poprzez przeglądarki mobilne na urządzeniach z systemami iOS i Android,
  • możliwość dodawania nowych użytkowników do panelu z dostępem do konkretnych usług.

Nowy serwis internetowy home.pl oraz panel administracyjny powstały w oparciu o sugestie oraz pomysły, które zbieraliśmy w ostatnich latach za pośrednictwem mediów społecznościowych, zgłoszeń w Biurze Obsługi Klienta oraz forum home.pl. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z faktu, że przy testowaniu nowych rozwiązań czynny udział brali zarówno wieloletni Klienci, jak i użytkownicy, którzy wybrali markę home.pl jako najbardziej godną zaufania podczas uruchomiania pierwszej firmowej strony WWW.

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm