Ultra Innovation po raz czwarty uczyniło świat prostym! – podsumowanie konkursu home.pl

Czwarta edycja konkursu Ultra Innovation to już historia. 17 listopada w naszej siedzibie wyróżniliśmy 3 najlepsze zespoły, które w ciągu 24 godzin opracowały własne pomysły na przedstawiony przed startem temat. Najlepiej z  zagadnieniem “Uważny mieszkaniec – miej wpływ na swoje otoczenie” poradził sobie zespół Wolnych Elektronów.

Zwycięzcy hackathonu home.pl

Zwycięski projekt to aplikacja na bazie chatbota, która dzięki sztucznej inteligencji potrafi użytkownikowi umiejętnie i precyzyjnie wskazać, w których pobliskich restauracjach można zjeść posiłek zgodny z kulinarnym gustem. Warto wspomnieć, że sztuczna inteligencja była wymogiem konkursowym – wszystkie zespoły w swoich projektach musiały uwzględnić działanie AI.

Na drugim miejscu uplasował się zespół PiP Install Tensorflow, który zaproponował z kolei rozwiązanie łączące zalety popularnych aplikacji dla aktywnych fizycznie (Endomondo i Strava) z akcjami charytatywnymi. Pomysł został również doceniony przez Magdalenę Ławicką, specjalistę ds. rozwoju firm inkubowanych w Technoparku Pomerania, która zaproponowała zespołowi inkubację pomysłu w kolejnych miesiącach. Podium uzupełnił zespół Admikaz z serwisem umożliwiającym współpracę lokalnych przedsiębiorców z mikroinfluencerami. Zwycięskiej trójce oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy! To były naprawdę owocne 24 godziny 😉

Dziękujemy za udział i liczymy, że zobaczymy się za rok przy okazji kolejnej edycji! Dziękujemy również sponsorom nagród: Avast, Intel, Tidio oraz PayU, a także partnerom wydarzenia – wszczecinie.pl, Business Link Szczecin, Technopark Pomerania, AZ.pl oraz Czwartki Social Media Szczecin.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm