Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Czy domena .site to nowy sposób na zaistnienie w sieci?

Czy domena .site to nowy sposób na zaistnienie w sieci?

Każda firma chce być bardzo dobrze widoczna w Internecie. Widoczność marki wpływa na wyniki biznesowe oraz rozwój, a to z kolei pomaga w zdobyciu nowych klientów. Coraz lepsza rozpoznawalność to także większa szansa na promocję firmy w mediach, pozyskanie inwestorów oraz partnerów. Obecność w Internecie stała się fundamentem nie tylko dla dużych graczy, ale także dla mniejszych firm, działalności gospodarczych i blogów osobistych. Jednym ze sposobów na wykreowanie dobrej widoczności online jest uzyskanie odpowiedniej nazwy domeny.

W Polsce najpopularniejszą końcówką wybieraną przez przedsiębiorców jest .pl. Kojarzona z naszym krajem domena ułatwia identyfikację marki w oczach klienta, jednoznacznie wskazuje na miejsce wykonywania działalności oraz określa zasięg biznesu. Popularność domeny ma swoje również negatywne strony – atrakcyjne, łatwe do zapamiętania nazwy domen są już od dawna zajęte, a poszukiwanie nowych adresów .pl może być dla nowej firmy bardzo trudne. Z pomocą przychodzą tutaj nowe typy domen m.in. z globalnym rozszerzeniem .SITE.

Wszechstronny charakter domeny .SITE pomaga wyróżniać się, a jednocześnie odpowiednio dopasować się do działalności online. Co najważniejsze, daje to Twojej firmie (lub osobistej stronie internetowej) unikalną i świeżą nazwę domeny.

Co to jest .SITE i jak wykorzystać ten adres?

Adres .SITE to jedno z najpopularniejszych adresów na świecie. Do tej pory zostało zarejestrowanych już ponad milion domen z tym rozszerzeniem. .SITE to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zbudować widoczną tożsamość dla swojego następnego pomysłu. „Site” w języku angielskim oznacza „stronę”, a więc końcówka nie precyzuje branży, w której działa Twoja firma (lub blog) co pozwala jednocześnie na elastyczne podejście do kwestii wyboru odpowiedniej nazwy.

W chwili obecnej domena .site napędza wiele stron internetowych, które są regularnie odwiedzane przez tysiące użytkowników. Są to min. goviral.site (pomysł), gabriellevena.site (marka osobista), likeyourlife.site (marka osobista)

.SITE pomaga wybrać inteligentną nazwę domeny dla kolejnego projektu dzięki czemu nie musisz iść na kompromis między długą i skomplikowaną nazwą, a adresem zawierającym np. nazwę firmy.

Co sprawia, że .SITE jest idealnym rozszerzeniem domeny dla Twojej następnej inicjatywy?

Poniżej znajdują się cztery powody, które wyjaśniają, dlaczego .SITE jest idealnym rozszerzeniem domeny dla każdego pomysłu na stronę WWW:

Twoja wymarzona fraza (lub jej wariant) jest w domenie .site prawdopodobnie wolna

Pomyśl o idealnej nazwie dla istniejącej lub przyszłej firmy/bloga i wyszukaj ją w domenie .SITE. Prawdopodobnie znajdziesz dokładną nazwę, którą chcesz.

Jest łatwa do zapamiętania

Wiele domen nowego typu wymaga konkretnego podejścia i wyszukania nazwy, która jest w jakimś stopniu powiązana z końcówką. .SITE jest adresem uniwersalnym. Daje możliwość posiadania wszechstronnej nazwy.

Jest popularna na całym świecie

.SITE to wszechstronne rozszerzenie domeny, które można stosować we wszystkich branżach – od lekcji sztuki po wyposażenie, od technologii finansowych po produkcję. Rozszerzenie domeny zostało już zarejestrowane przez użytkowników w 180 krajach. Firmy rozpoznają wartość, jaką jest domena .SITE i używają jej do budowania marki.

Domena .SITE nie ogranicza Twojej firmy w prowadzeniu biznesu na konkretnym rynku. Słowo „site” jest łatwo zrozumiałe i doskonale pasuje do wszystkich typów stron internetowych, sklepów internetowych lub stron aplikacji. Dlatego na całym świecie zarejestrowano ponad milion domen .SITE i liczba ta ciągle rośnie.

Wraz ze stale rosnącą konkurencją, wyróżnianie się i tworzenie niezapomnianej marki w Internecie ma obecnie kluczowe znaczenie. Zbuduj wspaniałą markę, uzyskując własny adres .SITE dla swojego biznesu. Wyszukaj wymarzony adres w szybkiej wyszukiwarce home.pl – https://home.pl/domeny .

=====

Artykuł powstał we współpracy z Alisha Shibli (Content Marketing Specialist at Radix)