Bezpieczeństwo

Darmowy webinar „Dziecko w Internecie – szczególny użytkownik”

Już 4 września o godzinie 10.00 zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Akademia home.pl „Dziecko w Internecie – szczególny użytkownik”. Razem z naszym partnerem Naukową i Akademicką Siecią Komputerową (NASK) odpowiemy na pytanie, co zrobić aby nasze dziecko było bezpieczne w sieci i nie stało się ofiara cyberprzestępstwa.

Rejestracja na webinar

Data webinaru: środa, 04.09.2019, godz. 10:00

Rejestracja: http://bit.ly/Akademiahomepl_NASK

Prowadzący: Martyna Różycka, kierownik Zespołu Dyżurnet.pl w Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy 300 pierwszych osób, które zarejestrują się na webinar.

Nasz webinar jest zupełnie darmowy.

Szczegóły webinaru – dlaczego warto się zarejestrować?

Dziecko w Internecie to zdecydowanie użytkownik szczególny w sieci, który wymaga specyficznego dostosowania treści oraz formy przekazu, który prezentujemy na stronach WWW. Nie wszystkie treści, które mogą być często atrakcyjne dla młodego odbiorcy są dla niego przeznaczone. Podczas webinarium zastanowimy się w jakiś sposób przygotować serwis lub usługę z której korzystają najmłodsi, aby byli bezpieczni. Jak również, co możemy zrobić my – dorośli, aby nasze dzieci były bezpieczniejsze w Internecie?

Webinar jest skierowany przede wszystkim do wszystkich, którzy posiadają dzieci i chcieliby je uchronić przed cyberprzestępczością w sieci. Będzie to również cenna dawka informacji dla przedsiębiorców, którzy świadczą usługi internetowe, z których korzystają dzieci i młodzież, jak również dla wszystkich odpowiedzialnych użytkowników Internetu.

W ciągu 60-cio minutowego webinaru, specjaliści Dyżurnet.pl, prowadzonego w ramach Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej odpowiedzą na pytania:

  1. Czym różnią się treści szkodliwe i nielegalne?
  2. Jak działa moderacja?
  3. W jaki sposób technologia pomaga w wykrywaniu nielegalnych materiałów?
  4. W jaki sposób dbać, aby Internet był przyjaźniejszym i bezpieczniejszym miejscem.
  5. Na co zwrócić uwagę oferując usługi i produkty internetowe skierowane do dzieci i młodzieży?
  6. Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka?
  7. Jak dzieci korzystają z Internetu i dlaczego inaczej niż dorośli?

O Akademii home.pl

Wraz z początkiem wakacji home.pl uruchomiło cykl szkoleń online dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem biznesu w sieci – także dla tych, którzy chcą zyskać wiedzę z zakresu codziennego działania online.

„Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci. Program przeznaczony jest nie tylko dla stałych Klientów home.pl. Uruchamiamy go dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą w Internecie i pragną  poszerzać swoja wiedzę w tym zakresie. Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie” – mówi Marta Puczyńska, Head Of Web Presence home.pl

Regularnie (co 2 tygodnie w środy) od lipca do grudnia będziemy prowadzić webinary dotyczący rozmaitej tematyki związanej z działaniami online, poczynając od zastosowania popularnej aplikacji WordPress do tworzenia stron internetowych, przez pozycjonowanie stron, aż do cyberbezpieczeństwa w życiu codziennym i w pracy.

Nasze webinary tworzymy z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.

Zapraszamy!

Wejdź na naszą stronę internetową https://webinary.home.pl i już dziś zarejestruj się na interesujący Cię webinar.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm