Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak wystawić fakturę w 10 sekund – czyli optymalizacja księgowości w Twojej firmie

Jak wystawić fakturę w 10 sekund – czyli optymalizacja księgowości w Twojej firmie

Podczas kolejnego webinaru Akademii home.pl przedstawimy Ci sposoby na optymalizację czasu przy wykonywaniu obowiązków związanych z księgowością w firmie. Nasz ekspert omówi dodatkowe możliwości oraz nowe funkcjonalności aplikacji Comarch ERP XT, a także zaprezentuje jak wystawiać firmowe dokumenty księgowe zgodne z JPK, RODO oraz białą listą podatników VAT.

Zapraszamy do udziału w webinarze 16 października o godz. 10:00.

Jak zoptymalizować czas poświęcony na wystawianie faktur i prowadzenie księgowości w firmie?

To główne pytanie, na które odpowiemy podczas najbliższego webinaru Akademii home.pl. Naszym ekspertem będzie Marcin Bojarski, specjalista ds. sprzedaży w Comarch S.A.

REJESTRACJA NA WEBINAR 16.10 godz. 10:00https://webinary.home.pl/webinary/comarch/

Tematyka spotkania skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wskażemy rozwiązania umożliwiające optymalizację czasu poświęcanego na wystawianie faktur i księgowość Twojej firmy. Dowiesz się, jak Comarch ERP XT może wspomóc najważniejsze procesy w firmie. Krok po kroku zostanie zaprezentowana obsługa tego systemu.­

Na szkoleniu dowiesz się:

  • jak wystawić fakturę w systemie Comarch ERP XT w 10 sekund,
  • jakie dodatkowe możliwości daje Comarch ERP XT,
  • jakie dodatkowe funkcjonalności pojawią się wkrótce w programie,
  • o zgodności systemu z JPK, RODO i biała listą podatników VAT.

Webinary Akademii home.pl – dlaczego warto zarejestrować się na szkolenie?

Webinary organizowane przez home.pl to godzinne spotkania online, na których otrzymasz dużo przydatnych informacji o tym, jak rozwijać swój biznes i zwiększyć efektywność pracy. Dzięki współpracy home.pl z ekspertami wielu dziedzin zdobędziesz praktyczną wiedzę za darmo i bez wychodzenia z domu.

W 60 minut nasz ekspert omówi widoczną dla wszystkich uczestników prezentację. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań w czasie rzeczywistym – dzięki temu uczestnicy zyskują gwarancję pełnego zrozumienia tematu. Prelegent, będący profesjonalistą w omawianej dziedzinie, rozwieje wszelkie wątpliwości i wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

Aby wziąć udział w szkoleniu odwiedź stronę internetową https://webinary.home.pl i zarejestruj się na wybrane szkolenie. Udział w wydarzeniu jest darmowy.